zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Młodzieżowy zastępca prezydenta Zawiercia Jakub Kosoń ukończył 18 lat

Jakub Kosoń, Młodzieżowy Zastępca Prezydenta Miasta Zawiercie, w niedzielę 26 kwietnia 2020 roku ukończył 18 lat.

Jakub Kosoń w sierpniu 2012 roku (gdy miał 10 lat) założył portal OtoZawiercie.pl. Prowadził go do listopada 2018 roku, gdy w wyborach samorządowych nowym prezydentem Zawiercia został Łukasz Konarski i mianował Jakuba Kosonia na swojego młodzieżowego zastępcę.

Z okazji 18. urodzin redakcja Mediów Zawierciańskich życzy wszystkiego dobrego! Niewielu jest 18-latków, którzy mogą pochwalić się 8-letnim doświadczeniem zawodowym – gratuluję! I na koniec nieformalnie: rozwijaj się Kuba, działaj dalej dla Zawiercia i bądź szczęśliwy – mówi Paweł Kmiecik, redaktor naczelny Mediów Zawierciańskich.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

8 KOMENTARZY

  1. Ważna bo pewnie lada moment prezydent wręczył mu oficjalnie nominacje i da kluczyki do gabinetu pełnoprawnego zastępcy prezydenta Zawiercia. Tylko taki akvarabs czy uczeń szkoły średniej który jeszcze jej nie ukończył może byc prezydentem miasta? Będą jaja jak berety

  2. Wiele osób ukończyło 18 lat i jakoś nie ma informacji w mediach. Czy nie ma innych ważniejszych spraw od urodzin Kosonia? Niech redakcja zajmie się ważnymi sprawami, a nie promowaniem prywatnej osoby w mediach.

  3. W związku z tym młodociany już nie młodociany powinien być ukarany za chodzenie bez maseczki a i pewnie za urządzanie imprezy z osobami nie mieszkającymi pod jednym numerem !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.