zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Młodzieżowa Rada Miasta Zawiercie proponuje, aby zorganizować Rap Festiwal

“Czy chcesz, aby w Zawierciu zorganizowano Rap Festiwal?” – z takim pytanie do mieszkańców miasta postanowiła zwrócić się Młodzieżowa Rada Miasta Zawiercie.

Wychodzimy z takim pomysłem, ponieważ uważamy, że od lat w temacie muzyki hip-hopowej i rapu nic się w Zawierciu nie dzieje. Nastaje coraz większa moda na ten gatunek muzyki, szczególnie wśród ludzi młodych, co widzimy w naszych szkołach, wśród naszych znajomych. Chcielibyśmy, aby w Zawierciu działo się więcej, aby dla młodych ludzi też była alternatywa. Dlatego składamy taką propozycję – mówi jeden z pomysłodawców, Paweł Kwiecień.

W sprawie organizacji wydarzenia można wziąć udział w ankiecie dotyczącej Rap Festiwalu – ankieta jest dostępna na stronie internetowej www.cutt.ly/ZawiercianskiRapFestiwal

Przedstawiamy pomysł organizacji w naszym mieście Zawierciańskiego Rap Festiwalu. Aby jednak zrobić to w sposób przemyślany i dobrze zorganizowany, ten pomysł konsultujemy z młodzieżą w Zawierciu. Stworzyliśmy ankietę, w której młodzi ludzie w Zawierciu mogą wybrać artystów, na których występ przyszliby najchętniej. Dzięki temu Festiwal będzie mógł spełnić oczekiwania jak najszerszej grupy mieszkańców. Aby nie obciążać budżetu miasta, proponujemy, aby Zawierciański Rap Festiwal odbył się w formie imprezy biletowanej. Myślę, że taki pomysł zostanie pozytywnie przyjęty przez grupę zainteresowanych – mówi Jakub Kosoń, Młodzieżowy Zastępca Prezydenta Zawiercia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.