zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Mateusz Bochenek, Poseł na Sejm RP w Radiu Zawiercie: “Nie pozwolimy, żeby kanadyjska firma zarabiała pieniądze na tym obszarze” [WIDEO]

Po raz pierwszy w roli Gościa Dnia Radia Zawiercie dziś Poseł na Sejm RP Mateusz Bochenek. Posła Koalicji Obywatelskiej z okręgu sosnowieckiego zapytaliśmy o działalność poselską na rzecz naszego regionu. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

9 KOMENTARZY

  1. Wszystkie ręce na pokład!! ponad podziałami!
    Jak można było przeczytać na FB Stowarzyszenia Pan Poseł natychmiast po przedłużeniu drugiej koncesji na badania: złozył interpelację w Sejmie, wysłał pismo do Wojewody Śląskiego, wziął udział w konferencji prasowej przed UM w Zawierciu i programie TV Katowice. O tym wiem.
    Jest dobrze zorientowany w temacie. Takich sprzymierzeńców potrzebujemy.

  2. Panie Ładny wladze woj. śląskiego maja w hm…powiat zawiercianski ale Pan to powinien wiedzieć jako “chlopak z Sosnowca” fajnie ze Pan drazy temat pozytywnie ale Panie Kochany Zawiercie są anty Zaglymbioki Medalikorzoki…Doskonale Pan wie ze Pana miasto rodzinne Sosnowiec jest skazane na pożarcie lobbingu miast górniczych…..powiat SZA to sypialnia Slunska i Zaglymbia……..

    • POWODZENIA PANIE MATEUSZU! PS JAK TAM WLADCY POWIATU LYSO CO GOSC Z PO I TO Z SOSNOWCA WIECEJ ZROBIL NIZ WY POSLOWIE Z PIS…..I INNI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.