zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Masz 20-65 lat i chcesz zostać statystą w filmie “Gierek”? Wyślij maila ze zgłoszeniem

Urząd Miejski w Zawierciu opublikował na swoim Facebooku informację o poszukiwanych statystach do filmu “Gierek”, który na przełomie lipca i sierpnia ma być kręcony w kilku miastach województwa śląskiego. Między innymi w Zawierciu.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, bez widocznych tatuaży i piercingu, panie i panów z dłuższymi włosami. Mile widziani panowie z bujnym zarostem gotowi na pozostawienie tylko bokobrodów i/lub wąsów. Doświadczenie przed kamerą nie jest wymagane. Wspaniała przygoda i dodatkowe wynagrodzenie! – czytamy w treści ogłoszenia.

 Zdjęcia będą kręcone w:
– Dąbrowie Górniczej – 30 lipca;
– Katowicach – 2 sierpnia;
– Zawierciu – 4 sierpnia;
– Dąbrowie Górniczej – 7 sierpnia.

Dla osób biorących udział w zdjęciach 30 lipca i 2 sierpnia zaplanowano dodatkowo przymiarki kostiumów 25 lub 26 lipca. Statystowanie odbywa się na podstawie umowy o dzieło. W zgłoszeniu, wysłanym na maila: m.lokaj@stars-impresariat.pl, należy wpisać: który dzień Państwa interesuje oraz przesłać aktualne zdjęcie twarzy i sylwetki, nr telefonu, wiek oraz imię i nazwisko – czytamy w treści ogłoszenia.

Na zdjęciu: Michał Koterski w roli Edwarda Gierka.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

Informacja: Urząd Miejski w Zawierciu

7 KOMENTARZY

  1. MISIEK MISUNIU JEST ZAJ*****PROSZE PISTAW DASZEK W ZAWIERCIU-:) MISIEK KOTERSKI NA WOJEWODE KATOWICKIEGO HIP HIP URA URA URA

  2. Do dziś śmierdzi komuną w Zawierciu… Jeszcze tego brakowało by w całej Polsce widzieli jak to Zawiercie jest w PRL-u…..

  3. Mieszko ,a gdzie ty mieszkasz ? Bo jeśli w bloku wybudowanym za komuny to się szybko wyprowadź , śmierdzi lewactwem. Do MOKu, Szpitala,Przychodni i wszystkich budynków PRLu też nie wchodź ….., tylko weź pod uwagę, że wszystkie ważne obiekty powstały w Zawierciu w czasach komuny, to praktycznie zostaje dla ciebie tylko las .

    • Las-pod warunkiem,że nie jest z nasadzeń prowadzonych w czasach komuny ! Może między żubry w Puszczę Białowieską?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.