zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Masz 14-25 lat i pochodzisz z woj. śląskiego? Centrum Rozwoju Lokalnego w Zawierciu prowadzi rekrutację w ramach projektu “Działajmy razem”

Centrum Rozwoju Lokalnego z Zawiercia zaprasza do udziału w projekcie “Działajmy razem” realizowanego przez Fundację “Podaruj Nadzieję”, a dofinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Adresatami projektu są osoby w wieku 14-25 lat zamieszkujące na terenie województwa śląskiego. Projekt jest realizowany od kwietnia do listopada 2020. Celem projektu jest innowacyjne kreowanie konstruktywnych prodemokratycznych postaw i uwalnianie pozytywnej energii młodych ludzi (w tym osób z niepełnosprawnością) i jej ukierunkowanie na tworzenie inicjatyw zwiększających partycypację obywateli w sprawach publicznych. Celem projektu jest również zwiększenie uczestnictwa osób z dysfunkcjami w życiu publicznym poprzez przełamywanie barier mentalnych i kompetencyjnych – informuje Centrum Rozwoju Lokalnego w Zawierciu.

W ramach projektu przewidziano szkolenie „Ja i moje potrzeby-przełamywanie barier i stereotypów”, a także m.in. wyjazdy w ramach cyklu Młodzieżowych Warsztatów Ożywienia Obywatelskiego.

Więcej informacji: https://crl.org.pl/2020/06/03/tytul-projekt-dzialajmy-razem-rekrutacja/

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

1 KOMENTARZ

  1. Działajmy razem, a najlepiej osobno. Kolejny projekt ubrany w gornolotne słówka, który najlepiej przysluzy się samym prowadzacym. Kto wymyśla takie projekty? Polska to naprawdę bardzo bogaty kraj. Mam propozycję na projekt “Myśl sam” , prowadzący za słuszne wynagrodzenie, będzie prowadził zajęcia z uczestnikami, pokazując że człowiek ma dar myślenia. Efekt końcowy będzie miał na celu wykazanie, iż każdy z uczestników warsztatów może myśleć, także samodzielnie, co nie zawsze jest wskazane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.