zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Martyna Wojciechowska odwiedziła gminę Kroczyce. Znana dziennikarka weszła na Górę Zborów

Martyna Wojciechowska, prezenterka telewizyjna, dziennikarka, podróżniczka i pisarka, opublikowała na swoim Facebooku zdjęcia z wejścia na Górę Zborów.

Profil na Facebooku Martyny Wojciechowskiej ma 1,7 mln polubień. W poniedziałek 18 maja wczesnym wieczorem dziennikarka opublikowała dwa zdjęcia ze swojej wizyty w gminie Kroczyce. Góra Zborów znajduje się w obrębie miejscowości Podlesice.

14 lat temu stałam na szczycie Mount Everestu (8.848 m) a dziś NA SZCZYCIE GÓRY ZBORÓW (467 m)? Koszulka #freedom Martyna World Shop została przetestowana w ekstremalnych warunkach Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Wasza M. – czytamy na Facebooku Martyny Wojciechowskiej.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

Zdjęcia: Facebook Martyna Wojciechowska

8 KOMENTARZY

  1. Teraz o tym piszecie?!Przecież można bylo spotkać Panią Martynę juz kilka,jak nie kilkanascie lat temu na szlaku-skałkach czy też w sklepie w delikatesach.Ponoć bardzo lubi Jurę.

  2. No wiadomo ? Jura Krakowsko-Częstochowska jest jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce równie jak Morze Bałtyckie, Tatry, Beskid Żywiecki, Podlasie, Wielkopolska, Małopolska….?????

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.