zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Zmiana na stanowisku prezesa Zawierciańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku: funkcję objęła Maria Grabowska [ZDJĘCIA]

W piątek 26 kwietnia wybrano nowe władze ZUTW – funkcję prezesa organizacji objęła Maria Grabowska, dotychczasowa wiceprezes.

Prezesem została Maria Grabowska, a wiceprezesami Grzegorz Wołoszczuk i Jadwiga Maciążek-Matysik. Nowym sekretarzem jest Grażyna Macioł, a funkcję skarbnika będzie pełniła Maria Rubik. Na członków zarządu wybrano Teresę Wolną i Barbarę Rybak. W spotkaniu uczestniczył Prezydent Miasta Łukasz Konarski. Gratulujemy nowemu zarządowi! – czytamy na stronie urzędu miasta.

Maria Grabowska zastąpiła na stanowisku prezesa Jana Gwizda.

Zdjęcia: Urząd Miejski w Zawierciu / zdjęcie główne – źródło własne Maria Grabowska

6 KOMENTARZY

    • Prepraszam jakie to inwestycje nabierają rozpędu ? TAZ , Marszałkowska ??? Nic więcej nie widzę. Aha dobre alejki w parku wymieniane na kostkę ? Co jeszcze proszę napisać. Żadnej ścieżki rowerowej ani drogi. Skoro ścieżkę od Kromołowa do Bzowa rozjechały chyba traktory to dlaczego nikt nie domaga się jej naprawy ?

  1. Ja odpowiem na tak głupie pytanie……. wyborcy nie żałują. Wspieramy naszego Prezydenta, bo założenie wyborcze zaczynają być spełniane. Zasiedziała klika w Urzędzie Miasta jest rozpędzana, niekompetentni urzędnicy odwołani, inwestycje nabierają rozpędu, rozważne wydatki finansów a to dopiero początek. Przez taki decyzje uzdrawiające miasto narasta niezadowolenie tych osób, które przez lata żerowały na układach i przypuszczam, że jesteś jednym z tych niezadowolonych.

  2. Zapytajcie prezydenta, co z wejściem do metropolii – zapewniam odpowiedź was zdziwi. Lubliniec dostał zielone światło na przyłączenie do związku, a my w tym tempie prędzej staniemy się częścią województwa częstochowskiego niż GZM. Poprzedni prezydent przynajmniej zabiegał u przewodniczącego metropolii, o przyłączenie Zawiercia, a od nastania Konarskiego w tym temacie cisza.

  3. Do wyborcy:
    Raczej niekompetentni. Żeby załatwić swoją sprawę (chciałam się dowiedzieć kiedy moja krewna, po której otrzymałm spadek, dokonała podziału majątku) musiałam pójść do adwokata po poradę. Okazała się, że wystarczy pismo do UM. Prawnik podyktował mi jego treść. Jak chodziłam i pytałam w UM, jak mogę tę sprawę załatwić (musiałam rozliczyć z US w Zawierciu), to nik nic nie wiedział. Dziękuję za taką kompetencję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.