zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Lubisz odważne wnętrza? Sprawdź nasze propozycje aranżacji salonu z użyciem betonu architektonicznego!

W najnowszych trendach króluje minimalizm oraz prostota. Jednak kto powiedział, że nie można pokusić się o odrobinę szaleństwa i wciąż mieć salon, który zachwyci nawet fanów aktualnej mody? Dziś pokażemy Wam kilka propozycji aranżacji wnętrz, które są odważne, kolorowe, a jednocześnie nieprzesadzone, dzięki użyciu betonu architektonicznego. Jak zaprojektować taki pokój? Zapraszamy do lektury – spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie!

Wybierz najbardziej szalony kolor i wkomponuj go w swój salon!

Na wesołe, żywe kolory trzeba uważać, ponieważ łatwo z nimi przesadzić. Nasz sposób to łączenie takich barw z czymś bardziej stonowanym, a jednocześnie ciekawym. Jak na przykład dekoracyjne panele 3D z betonu architektonicznego. Takie płyty potrafią nadać charakteru każdemu wnętrzu, a w połączeniu z odrobiną szaleństwa ściany będą wyglądać fenomenalnie. Jak taki projekt wkomponować w najnowsze trendy? Wystarczy wybrać popularny ostatnio kolor, jak żółty czy pomarańczowy. W połączeniu z szarym betonem lekko się stonują i nie sprawią wrażenia przepychu. Naszym zdaniem to idealny duet. Poza tym takimi płytami dekoracyjnymi możesz także przyozdobić kominek bądź wyłożyć je dookoła telewizora czy mebli. Duży wybór wzorów 3D pozwoli Ci na mieszanie i łączenie ich ze sobą, a gdy wkomponują się odpowiednio w otaczające Cię przedmioty uzyskamy spójny efekt. Taką aranżację wnętrza z użyciem betonu architektonicznego stworzysz dzięki firmie VHCT.

Dużo kwiatów i kontrastu, czyli czas na dodatki

Zdecydowanie w dodatkach trzeba postawić na kontrast. Jeśli wybraliśmy żółte ściany to świetnie skomponują się one z dużymi, zielonymi roślinami – najlepiej w betonowych donicach. Jeżeli chodzi o meble dobrze będą wyglądać wszelakie drewniane stoły, krzesła, a także miękkie kanapy i fotele. Dodadzą uroku i przełamią to gwałtowne, pełne kontrastu przejście, które zastosujecie na ścianach. Poza tym warto pomyśleć nad puchatymi poduszkami bądź dywanem – te dodatki sprawią, że Wasz salon nie będzie wyglądał surowo, a ciepło i kompletnie. Beton wielu ludziom kojarzy się z czymś niedokończonym, jednak nic bardziej mylnego! Wystarczy zadbać o szczegóły.  Przykładowo takie dekoracyjne panele 3D to małe dzieła sztuki, a dzięki ilości wzorów możesz stworzyć wnętrze bardzo stonowane, eleganckie, jak i szalone oraz odważne! Sprawdź ofertę producenta betonu architektonicznego VHCT i zobacz jaki unikalny design można uzyskać decydując się na aranżację z użyciem płyt 3D.

Źródło: Materiał Partnera

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.