zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Krzysztof Peroń, prezes ARK Jobs i Zawierciańskiego Forum Pracodawców w Radiu Zawiercie: “Wątpię, że program “I want to believe” pomoże mi w życiu politycznym” [WIDEO]

Po co Krzysztof Peroń, lokalny przedsiębiorca i działacz oraz kandydat na prezydenta Zawiercia w latach 2014 i 2018 i kandydat na posła w 2019 roku rozpoczyna swój (wraz z Pawłem Abuckim – prezesem Centrum Inicjatyw Lokalnych) program telewizyjny? Odpowiadał zainteresowany, pytał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

23 KOMENTARZE

 1. Pan Krzysztof bardziej tworzy nowe miejsca pracy (tak jak mówi), czy może raczej pośredniczy w ich obsadzaniu ? Ktoś coś ? believe , czy nie believe ?

 2. Obserwując dzialania tego Pana od jakiegoś czasu, nam wręcz odmienne zdanie- niemal wszystko co robi jest nastawione na tzw lans i zaistnienie w mediach, nawet te śmieszne programiki oraz także ten wywiad. Najwazniejsze aby mówili o nim, to naturalny krok aby zaistnieć w polityce, nawet tej lokalnej. Pytanie tylko, czy potencjalni wyborcy to łykną, bo na razie efekt jest marny pomimo ewidentnego parcia na szkło.

 3. ja tak bardzo kocham władzę,
  że nic na to, nie poradzę,
  wciąż startuje na wyborach,
  szukam furtki, gdzieś na forach,
  zwiększam opcje reklamowe,
  by rozpocząć życie nowe,
  nowa miotła, wieszczy zmiany,
  jeśli tylko my wygramy,
  aby tylko, być w większości,
  znaną twarzą wiadomości,
  by piastować apanaże,
  to wnet cuda wam pokażę,
  lepsze, dobru jest kontrastem,
  a pan Krzysztof, to polityki master

 4. Zgadzam się z przedmówcami i odnosze wrażenie że Pan Krzysztof robi aktualnie wszystko by zaistnieć w lokalnej świadomości wyborców. Ale czy obecny Prezydent miasta nie robił i nie robi tego samego? Pan Konarski za pośrednictwem portali społecznościowych, siatki klakierów oraz podległych sobie mediów próbuje tworzyć wizerunek który nie zawsze oddaje rzeczywistość. W moim subiektywnym odczuciu Pan Krzysztof nie boi się przyjąć krytyki i potrafi z nią polemizować czego nie zauważyłem u Pana Prezydenta. Czy jednak Pan Peroń będzie potrafił przejąć odpowiedzialność za podejmowane decyzje jako Prezydent miasta? Patrząc po wynikach wyborów za mało osób w to wierzy…

  • On tak “nie boi się przyjac krytyki”, że na swoim fb komentarze niewygodne dla niego lub te, gdzie brakuje mu argumentów w polemice po prostu usuwa. Słabe to trochę.

 5. Ja też wątpię czy ten program mu pomoże i czy cokolwiek mu pomoże. Jak komu brakuje SAPIENCJI to nie ma żadnej nadziei .

 6. Siema Krzychu to znowu ty? Powiedz nam co tam w swerze miłości. Czemu nie jesteście już razem?!a taka była piękna miłość.

 7. Panie Redaktorze zapraszając Pana Krzysztofa przedstwia go Pan jako przedsiębiorcę. Bardzo proszę przy kolejnym spotkaniu Pan Peroń opowiedział trochę o działaniu swojego przedsiębiorstwa. co produkuje, czy jakie usługi dostarcza. Czy ARK to przedsiębiorstwo?

 8. Panie redaktorze proszę zaprosić poważnych przedsiębiorców których w Zawierciu jest wiele . Ciągle spotkania z Peroniem nic nie wnosza do zycia naszego miasta

 9. Do Kris. Nie dziwię się że Edyta z tobą nie wytrzymała. Każdy się na tobie poznał. Wieczny kandydat na prezydenta miasta w swoich urojonych marzeniach. Mogłeś co nie co opowiedzieć o swoim romantycznym rozstaniu .

 10. U WYBORY IDA…….ZACZYNAMY PIJAR….NIE WAZNE JAK MOWI DOBRZE ZLE WAZNE ABY MOWILI SZYM MUSI BYC W ETERZE. DLA NARZEKACZY SAMI MOZECIE WYSTARTOWAC W WYBORACH ZALOZYC FIRME ETC., ALE ZA KLAWIATURA CO SAME KOZAKI! PANIE KRZYSZTOFIE POWODZENIA CHODZ NIE JESTEM PANA FANEM!

 11. Beznadziejny człowiek, pisowski piesek choć tym razem jeszcze w Solidarnej Polsce, przydupas Wójcika ma nadzieję na karierę bo przecież niczego więcej nie potrafi, nawet porządnego wykształcenia nie ma, zacofany w poglądach na życie aż dziw że mógł żyć bez ślubu bo jak to tak na prawicy nie uchodzi przecież, fałszywy katolik, przeciwnik praw kobiet, potępiający Owsiaka. Najwyższa pora skontrolować tą jego fundację. Żaden przedsiębiorca, brak firmy, zarabianie na cudzym nieszczęściu tych co poszukują pracy.

 12. Pan Krzysztof wylansował się na plecach Edytki, wielki katolik który człowiekowi w chorobie nie powie nawet dobrego słowa, niszczy wszystko i wszystkich których napotka na swojej drodze. Całe szczęście Edytce się w końcu oczy otworzyły …

 13. Otworzyły lub nie otworzyły oczy to ich sprawa, ale powiem, że jeden drugiej wart i odwrotnie, to samo parcie na stołki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.