zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Konkurs plastyczny dla uczniów z Zawiercia “Smacznie i zdrowo” [PLAKAT+REGULAMIN]

Społem PSS Zawiercie wraz z Centrum Inicjatyw Lokalnych oraz Agencją Pracy ARK zaprasza do udziału w konkursie plastycznym pt. „Smacznie i zdrowo ze Społem”.

Celem konkursu jest zachęcenie dzieci do zainteresowania się tematyką zdrowego żywienia. Inicjatywa ma również za zadanie popularyzowanie wiedzy o żywności i jej wpływie na zdrowie.

Konkurs adresowany jest do dzieci ze szkół podstawowych z miasta Zawiercie. Odbywa się w dwóch kategoriach: klasy I-III oraz klasy IV-VI.

Prace mają przedstawiać zdrowe produkty, które można kupić w sklepach Społem oraz hasło zachęcające wszystkich do zdrowego stylu życia i odżywiania. Prace plastyczne mogą przyjąć dowolną formę rysunku, wyklejanki, wycinanki, rysunku na szkle, itp. i powinny mieć format od A4. Dla uczestników przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Dzieci składają prace za pośrednictwem szkół biorących udział w akcji. W konkursie mogą brać udział również uczestnicy indywidualni.

Prace na konkurs szkoły oraz uczestnicy indywidualni składają w sposób ciągły osobiście w sklepie Społem CENTRUM ul. Gen. Sikorskiego 22 do dnia 26.05.2017 r. do godz. 15.00. Regulamin konkursu dostępny jest na stronach TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.