zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Konkurs plastyczny “Bożonarodzeniowa Kartka Społem 2019” [REGULAMIN + PLAKAT]

PSS Społem Zawiercie, Ark Jobs Sp z o.o., Kuźnia Młodych Talentów oraz Centrum Inicjatyw Lokalnych zapraszają do udziału w konkursie plastycznym “Bożonarodzeniowa Kartka Społem 2019”.

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To wyjątkowy czas w roku, na który czekają nie tylko dorośli, ale i dzieci. Z tej okazji, Centrum Inicjatyw Lokalnych, Kuźnia Młodych Talentów oraz PSS Społem Zawiercie, zapraszają przedszkolaków oraz dzieci w wieku przedszkolnym z Gminy Zawiercie do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pn. „Bożonarodzeniowa Kartka Społem”. Celem konkursu jest rozbudzenie zdolności plastycznych wśród najmłodszych mieszkańców naszego miasta oraz zachęcenie do podtrzymywania tradycji przesyłania świątecznych kartek pocztowych – informuje Centrum Inicjatyw Lokalnych.

Prace można oddawać do 22 listopada w Sklepie Społem “Centrum” przy ul. gen Sikorskiego 22. Powinny one mieć format A4, nie mogą być dziełami przestrzennymi oraz powinny zawierać logotyp Społem. Całkowity dochód z jej sprzedaży zostanie przekazany na rzecz podopiecznych Domu Dziecka w Górze Włodowskiej.

Radio Zawiercie i portal zawiercianskie.pl są patronami medialnymi konkursu.

Szczegółowy regulamin, karta zgłoszeniowa oraz wymagane zgody dostępne w plikach:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.