zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Konferencja prasowa KP Warta Zawiercie: darmowe wejścia na mecze [ZDJĘCIA]

Dziś w Miejskim Ośrodku Kultury “Centrum” odbyła się konferencja prasowa Klubu Piłkarskiego Warta Zawiercie z udziałem nowego zarządu klubu.

Podczas konferencji poruszano m.in. tematy promocji klubu (przedstawiciele Warty poinformowali m.in. o planach zakupu namiotu reklamowego, druku plakatów zapowiadających mecze, utworzeniu nowej strony internetowej klubu oraz połączeniu jej z profilem na Facebooku i kanałem na YouTube).

Wejście na stadion będzie darmowe, nie będzie biletów. Chcemy, aby więcej rodzin przychodziło na mecze – mówili przedstawiciele zarządu klubu.

Zarząd Warty Zawiercie obecnie jest na etapie poszukiwania nowej siedziby klubu, poszukuje również sponsorów.

Chcemy współpracować z różnymi firmami, począwszy od sklepu z rowerami do dużego sklepu sportowego – mówili członkowie zarządu.

Sportowym celem klubu jest umocnienie swojej pozycji w IV lidze.

Zdjęcia: Aleksandra Płóciennik

3 KOMENTARZE

  1. Do kibic: Może bali się niewygodnych pytań.
    Od sklepu rowerowego do dużego sportowego sklepu (czyżby sengam?). Może Alluron, Virtu, CMC i SAG się dołączy ;). P. Majchrzak może wyciągać młodych z Gwarka. P. Przybysz namówi cały powiat i nie tylko aby u nas młodzi trenowali. Współpraca z Zagłębiem może ruszy. Boisko pod balonem będzie przy SP 4. To tylko kilka wybudować w Zawierciu trawiastych i mamy bazę treningową. Tylko nic się nie zrobi bez kasy. Z tymi biletami za darmo fajna sprawa ale np. taka Polonia Bytom przyjedzie co klatkę wypełni i tu by się kasa z biletów przydała. Pożyjemy, zobaczymy czy zmiana na lepsze. pozdraWiam

  2. Jeszcze tego nie zlikwidowali nasze podatki idą bez celu zamiast coś zmieniać po poprzednim włodarzu, likwidacja a stadion zaorac i wynająść teren pod developerke .

    Panie Prezydencie , Mieszkańcy czekaja na raport publiczny ile przez 5 lat Poprzedniego włodarza wydano na Sport i Jego Inwestycje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.