zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Komunikacja miejska w Zawierciu w wakacje będzie bezpłatna dla dzieci i młodzieży

Informację ogłosił prezydent Zawiercia na swoim profilu na Facebooku.

– Ogłaszam, że w okresie od 19 czerwca do 31 sierpnia, dla dzieci i młodzieży do 18. roku życia komunikacja miejska w Zawierciu będzie darmowa! Celem tej akcji jest ułatwienie dostępu dla dzieci i młodzieży do oferty zajęć i wydarzeń organizowanych w wakacje przez Miasto Zawiercie: Miejski Ośrodek Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Bibliotekę. W te wakacje w naszym mieście będzie działo się naprawdę dużo – czekają na Was ciekawe spotkania, imprezy i akcje organizowane przez miasto. Dlatego uruchamiamy darmowe połączenia, aby dzieci i młodzież łatwiej i chętniej skorzystała z naszych miejskich autobusów i dojechała na miejsce – czytamy na Facebooku.

Z bezpłatnych przejazdów będą mogły korzystać osoby poniżej 18. roku życia zamieszkujące teren gminy Zawiercie. Podczas kontroli należy mieć ze sobą legitymację szkolną.

15 KOMENTARZY

    • Sponsored by łOdNowa hahahahah prezydent konarski nie rozumie sam siebie, a co dopiero innych. To jest mistrz konfliktu z całym światem i braku dialogu z kimkolwiek!

  1. Komentarze na tej stronie są beznadziejne. Nikt nie panuje nad ich moderacją. Można obrażać bezkarnie i to jest ok? Na zawiercienaszemiasto komentarze były moderowane. Tak powinno być.

  2. Dlaczego to jest tylko dla gminy Zawiercie, a nie np. dla całego powiatu Zawierciańskiego? to jest troszkę nie sprawiedliwe dla innych dzieci ;/

  3. Komentarze (jeśli nikogo nie obrażają) nie powinny być cenzurowane. Wy z odnowy poczytajcie trochę o wolnym kraju, wolnych mediach, wolnych ludziach i o WOLNOŚCI SŁOWA!!!

  4. Mam pytanie do malkontentów: czy byli Prezydenci Zawiercia, zaczynając od Pana Konarskiego, a na Panu Grimie kończąc zdobyli się na taką jak darmowa komunikacja w czasie wakacji dla dzieci, inicjatywę? Otóż nie. Tak OCZYWISTĄ rzecz zrobił dopiero Pan Prezydent Konarski! Niby prosta sprawa, że pojadę klasykiem: “złote, a skromne” 🙂

      • Oczywiście chodziło mi o Pana Konrada Imielskiego, powiniennem napisać: “….od Pana Imielskiego, a na Panu Grimie kończąc….” Na pewno to wiesz, ale z braku argumentów wolisz grzeszyć własną “inteligencją”. Odpowiem ci (mała litera celowa) w twoim stylu: nie będę z tobą dyskutował bo sprowadzisz mnie do swojego żałosnego poziomu, a tam pokonasz doświadczeniem.

  5. A dlaczego uczniowie szkół średnich w wieku powyżej 18 roku życia nie mogą mieć zniżek przecież oni też są uczniami i posiadają legitymacje szkolne to jakiś gorszy sort?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.