zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Koło Kauflandu w Zawierciu powstaje nowy obiekt handlowo-usługowy

Koło Kauflandu w Zawierciu powstaje niezwiązany z niemiecką siecią handlową pawilon handlowy z inicjatywy lokalnego przedsiębiorcy.

Obok powoli kończącej się budowy nowego sklepu Kaufland przy ul. Sikorskiego w Zawierciu trwają prace przy powstaniu nowego obiektu handlowo-usługowego. Inwestorem, do którego należy budowa, jest przedsiębiorca z powiatu zawierciańskiego. Zwróciliśmy się do niego z pytaniem o to, co powstanie w pawilonie i kiedy prawdopodobnie zostanie otwarty.

Z uwagi na relacje inwestorskie, w tym zobowiązania wynikające z już zawartych umów nie mogę w chwili obecnej udostępnić informacji, o które Pan prosi, gdyż wiązałoby się to z naruszeniem przyjętych przeze mnie zobowiązań. W chwili gdy ich udostępnienie będzie możliwe przekażę je Państwu – poinformował przedsiębiorca.

Nie jest na razie znany termin otwarcia, prawdopodobnie nastąpi w najbliższych miesiącach.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

22 KOMENTARZE

 1. Uuuuhuuu…….coś mi się zdaje że Kauflandia hehehe chyba się przeliczyła…..?????
  Myśleli że będą panować na tutejszym lokalnym rynku…..a tu zonk….mały sklepik może zabrać klientów… hahahahahaha ?????

  • No i fajnie.pwodzenia lokalny przedsiębiorca, mam nadzieję że będzie coś fajnego stawiam na gastronomię z kuchnią lokalną. Niemcy Niemcy Kaufland a w jednym landzie w Niemczech największym pracodawcom jest Orlen. Nie szczyci nie narzekać i tak pół Zawiercie będzie pomijać do Kauflandu dlaczego bo jest czysto duży wybór uwaga narzekacze polskie produkty….przestańcie pier***i narzekać.

 2. W końcu inwestycje idą jak w Rybniku tam też Kaufland a obok niego duży parking a swoją drogą może ktoś u nas wybuduje drugą zafame lub hutę szkła która będzie dostarczać wyroby szklane do dużych sklepów.

 3. W Zawierciu sklep, goni sklep…,a gdzie produkcja ? Gdzie przemysł? Kto to ma wszystko kupować?? Sama konsumpcja? To słabo dla gospodarki.

  • #Jeremiasz podpytaj Pani Dyrektor SAG jakie nowe inwestycje w super strefie? cos tam w ogole sie dzieje czy planowane sa nowe inwestycje????

   • SAG to kompletna kompromitacja prezydenta Konarskiego. SAG się zwija a nie rozwija, a dyrektor ARZ zajmuje się OZE. Tak Prezydent nieudolnie zarządza miastem.

 4. Wszystko co niemieckie jest lepsze. Polskie to podróby. Niemiecka chemia, niemieckie auta itd itd. Niemiecka precyzja to jest to…

 5. Powiat zawierciański DOMAGA SIĘ DOSTĘPU do choćby KFC i MCDONALD’S!!!!!!!
  Rzygać się już chce tymi sklepami SPOŁEM które wyrosły jak grzyby po deszczu!!

   • Brak KFC i McDonalds to porażka. Żeby przez całe życie człowiek musiał jeździć do innych miast żeby sobie raz na 2 miesiące zjeść sobie hamburgera z maka czy kurczaka z kfc to jest masakra. Brak McDonalds i KFC oznacza tyle że żadna młoda osoba nie chce tutaj ani żyć ani zostać. Już pomijam brak sieciówek typu New Yorker przez co nie ma się w co w Zawierciu ubrać……….

 6. To pewnie ten budyneczek piętrowy obok budek na przeciwko Kauflanda. Ale dobrze że już ten Kaufland będzie bo w dzielnicy centrum praktycznie tylko społem z cenami z kosmosu a biedronka daleko.

  • A po co New Yorker czy inne znane marki jak hehe w Lidlu albo w Kaufladzie za 30 zeta się ubierzecie…
   Chcecie KFC albo Mc Donalda jak heh nie chodzicie do Chicago, Texasu czy innych barów i restauracji…..
   Mało wam kebabów w mieście i burgerów?! Przecież to lepsze niż hamburger na dwa gryzy z Mc Donalda czy KFC kurczak nie wiadomo jaki…?

 7. Wincyj sklepóf, wincyj kebabóf, wincyj fryzjeróf, wincyj kosmetyczek. Zawiercie – miasto dyskontów spożywczych. Są tu już dwie Biedronki, dwa Lidle, Tesco, Netto, Action, Delikutasy Centrum, Spar i w każdym pełno ludzi… Gdzie ta bida? Jeszcze się koło rynku coś stawia, jakiś pasaż. Masakra. Najlepszy market to był Edam, jak się leci na Rudniki 😉

  • Z resztą….. już mam swój sklep do którego chodzę praktycznie co dzień i nie potrzebuje aż tylu sklepów bo czy to w Lidlu czy Kaufladzie… wszystko jest takie same……
   Jednym słowem…..ch….jnia…?

 8. Ja się cieszę że nie ma Mc Donalda…..siana nie będę jadł….. wolę dołożyć do kebaba albo wypasionego burgera i lepiej wyjdę na tym……???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.