zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Kolizja w Kiełkowicach [ZDJĘCIA]

Około godziny 11:30 na skrzyżowaniu ulic Karlińskiej i Turystycznej w Kiełkowicach doszło do kolizji dwóch samochodów – busa i osobowego.

W wyniku zderzenia ucierpiała jedna osoba. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejscu pracowały policja, karetka pogotowia, PSP Zawiercie, OSP Kiełkowice i OSP Ogrodzieniec.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

4 KOMENTARZE

  1. w Kielkowicach powinien byc prog zwalniajacy tiry zapier***i na bank nie jest to 50km/h . Zapierda*** wszyscy od Podzamacza ile wlezie ul.Turystuczna Czy naprawde musi dojsc do tragedii!!!! a na tym skrzyzowaniu STOP ma wiekszosc w powazaniu! moze Kielkowice do Zawiercia przylaczyc by zylo sie lepiej bo gmina Ogrodzieniec ……..chodnik ilez mozna sie prosic

  2. Do juraschlesien…Gmina Ogrodzieniec zrobiła wam chociaż kawałek chodnika,a w Karlinie gmina zawiercie nie ma kilku tyś.na zajazd dla autobusów,kierowcy włóczą się po prywatnych działkach,a o chodniku już nie wspomnę.Wariaci też przez Karlin jeżdżą,nie dawno właśnie był taki wypadek.Na twoim miejscu to bym był zadowolony chociaż z tego że macie dobrą nawierzchnię ul.Turystycznej,u nas to masakra,a krzywousty obiecał że będzie remontował drogi,ale czego można spodziewać się po oszuście.

  3. “Postepowy” laske nad wladza nie robi ! placimy podatki wladza ma pensje z moich Twoich Pani Pana podatkow. W Kielkowicah powinien byc chodnik ze sciezka rowerowa przy obecnej drodze i ruchu ” kierowcow lamiacych prawo ruchu drogowego” nazwijmy to delikatnie bandytow drogowych . Czy naprawde musi dojsc do tragedii ? dzieciaki idace tym super chidnikiem z ktorego mamy sie cieszyc suler argument Postepowy brawo! dalsze czesc ul.Turystycznej dzieci chodza po rowachbo sie boja droga. BRAWO DLA WLADORZY GMINY! CZY NAORAWDE MUSI DOJSC DO TRAGEDII!!!ABY PRZEJRZELI PANSTWO NA OCZY!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.