zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Kolizja na Borowym Polu. Mieszkaniec: “jadący od wiaduktu myślą, że mają pierwszeństwo. Nagłośnijcie to”

W środę po godzinie 13:00 na skrzyżowaniu ulic Borowa i Borowe Pole doszło do zdarzenie drogowego z udziałem dwóch pojazdów.

Znowu wypadek na skrzyżowaniu Borowej i Borowego Pola. Jadący od wiaduktu myślą, że mają pierwszeństwo. Nieraz auta zatrzymują się z piskiem pod lasem. Bardzo niebezpiecznie. Zwróćcie uwagę komuś na ten problem. Tam jest przystanek córka właśnie wracała ze szkoły i widziała całe zdarzenie. Tam ludzi chodzą, bo nie ma chodnika – DRAMAT – Nagłośnijcie to proszę – napisał do nas czytelnik, mieszkaniec Borowego Pola.

Jak informuje policja, do zdarzenia doszło w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu przez kierowcę samochodu marki kia. W wyniku kolizji poszkodowana została kobieta, nie została odwieziona do szpitala.

Jakie są Wasze doświadczenia z tym skrzyżowaniem?

3 KOMENTARZE

  1. Wszystko jest bardzo dobrze widoczne tak samo skrzyzowanie jak i znaki ale jesli ktos mysli o nie wiadomo czy i znalazl prawko w laysach to gratuluje.

  2. znaki znakami, po prostu niektórym, ten układ ulic, sprawia wrażenie, że pierwszeńtwo jest inaczej. Ktoś kto nie zna nie zachowa koncentracji to może spowodować nieciekawe sytuacje.
    Jeżeli jest tam duży ruch to sprawę mogłoby załatwić rondo, ale wątpię w sens takiej inwestycji bo chyba w stronę lasu przecież nie ma dużego przepływu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.