zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Kolizja dzika z dwoma autami na drodze w kierunku Myszkowa [ZDJĘCIA]

Dziś około godziny 15:00 na drodze wyjazdowej z Zawiercia w kierunku Myszkowa doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dzika.

Dzik wybiegł z lasu na drogę, uderzył w niego samochód marki subaru. Zwierzę odbiło się od pojazdu i uderzyło w citroena. Na miejscu jest pomoc drogowa Carshol.

Zdjęcia: Czytelnik Krystian

2 KOMENTARZE

  1. Może jakiś radny spytałby się radnych z Platformy(PO) ,dwoje pracuje w wodociągach(E.Mićka i D.Świderski),czy dostali podwyżki? W grudniu 2018 roku odchodzący prezes wodociągów z PO(Platforma Obywatelska) przyznał podwyżkę tylko “swoim”17 osobom(załoga liczy 140 osób),plus nagrody,przypominam ,że wodociągi są spółką miejską.Panie prezydencie proszę się tym zająć

  2. Może jakiś radny spytałby się Pana Prezydenta o przyznane podwyżki w grudniu przez byłego prezesa? Trzeba sprawę wyjaśnić i ewentualnie rozliczyć. W grudniu 2018 roku odchodzący prezes wodociągów z przyznał podwyżkę tylko “swoim”17 osobom. Radni z wodociągów na pewno coś wiedzą , ale nie w ich interesie jest rozdmuchanie sprawy ta sama OP-cja , przypominam ,że wodociągi są spółką miejską.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.