zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Kolejny sprzęt z WOŚP w zawierciańskim szpitalu

Aparat do lokalizacji naczyń krwionośnych z wyposażeniem, oprogramowanie systemu holtera EKG, 2 rejestratory cyfrowe, zestaw komputerowy wraz z drukarką laserową oraz nowoczesny zestaw OtoRead do przesiewowego badania słuchu – to nowy sprzęt medyczny jaki w ostatnich dniach pojawił się w Szpitalu Powiatowym w Zawierciu. Placówka otrzymała go od Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zestaw OtoRead do przesiewowego badania słuchu trafił na Oddział Noworodkowy, natomiast pozostały przyznany sprzęt będzie służył najmłodszym pacjentom na Oddziale Dziecięcym.

Otrzymany wysokiej jakości sprzęt medyczny poprawi jakość i poziom bezpieczeństwa udzielanych świadczeń zdrowotnych najmłodszym pacjentom. Zawierciańska lecznica dziękuje Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a przede wszystkim osobom, którzy wspierają orkiestrę. Otrzymany sprzęt pochodzi ze środków zebranych w ramach zeszłorocznego, 25 Finału WOŚP. Aktualnie czekamy na rozstrzygnięcie wniosku złożonego w ramach 26 Finału – czytamy w informacji od strony.

Źródło: Szpital Powiatowy w Zawierciu

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.