zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Kolejny Park Handlowy przy ul. Leśnej w Zawierciu?

Na stronie internetowej firmy Mallson Polska świadczącej usługi doradcze przy powstawaniu centrów, galerii i parków handlowych widnieje informacja o planie budowy nowej galerii handlowej w Zawierciu – ma ona powstać przy ul. Leśnej.

Według informacji na stronie obiekt ma powstać w 2019 roku, będzie się w nim znajdować 50 sklepów, a powierzchnia najmu ma wynosić 15 000 m2 (dla porównania: powierzchnia nowo otwartego DL Shopping Center Zawiercie to 5 tys. m2, a Centrum Handlowego Pogoria w Dąbrowie Górniczej – 36,7 tys. m2). Na terenie Parku Handlowego w Zawierciu ma również powstać 300 miejsc parkingowych.

Firma Mallson Polska uczestniczyła w powstaniu 35 obiektów handlowych w całej Polsce – m.in. Turawa Park w Opolu, Era Park Handlowy w Radomsku i Wieluniu, Quick Park w Mysłowicach, Galeria Jastrzębie w Jastrzębiu Zdroju.

Wkrótce więcej informacji.

Zdjęcie: Facebook Spotted: Wieluń

11 KOMENTARZY

  1. McDonald by się też przydal, bawialnia dla dzieci jak w Dąbrów. G. Więcej miejsc pracy i sklepy których nie ma na Zawierciu tak dużo i będzie fajnie

  2. oj tak zdecydowanie przydało by się więcej sklepów , mieszkańcy nie będą musieli się wybierać do innego miasta wszystko było by pod ręką 🙂

  3. Pytanie czy w ogóle dojdzie do realizacji owego projektu , czas płynie a na tym terenie nic się nie dzieje .

  4. To w którym miejscu ulicy Leśnej przy stacji BP? Według mnie najlepsza lokalizacji… A 300 miejsc parkingowych, to chyba będzie parking podziemny ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.