zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Kiedy otwarcie Parku Handlowego “Rynek” w Zawierciu? Znamy prawdopodobny termin

Prawdopodobnie pod koniec sierpnia 2020 roku zostanie otwarty Park Handlowy “Rynek” przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej w Zawierciu (koło Lidla).

W obiekcie ma znaleźć się m.in. Pepco i Deichmann. Zgodnie z informacjami dostępnymi na stronie www.mallson.pl na terenie obiektu ma powstać 5 sklepów, a także parking na 90 pojazdów.

Nowoczesny Park Handlowy RYNEK w Zawierciu pozyskał nowego najemcę – markę Pepco. Popularny dyskont znany ze swojej szerokiej oferty produktów – od odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, przez tekstylia, naczynia i zabawki, po artykuły sezonowe oraz dekoracje domowe – zajmie powierzchnię ponad 600 mkw. Za komercjalizację Parku Handlowego Rynek odpowiada firma Mallson Polska. Rozpoczęły się już prace budowlane na terenie budowy i przygotowanie pod fundamenty. Trwają zaawansowane rozmowy z kolejnymi najemcami na ostatnie wolne lokale. Otwarcie obiektu planowane jest na II połowę 2020 roku. Nowoczesny park handlowy Rynek w Zawierciu powstaje blisko centrum miasta przy drodze krajowej nr 796 na trasie Katowice-Dąbrowa Górnicza. Inwestycja położona jest w najbardziej handlowym miejscu w mieście i wraz z niedawno otwartym marketem Lidl oraz sąsiednimi obiektami handlowymi takimi jak m.in. Biedronka, Netto, Bricomarche, Komfort i Jysk czy popularnym targowiskiem miejskim, stworzy największe skupisko przestrzeni zakupowej w regionie. W obiekcie znajdą się sklepy znanych marek sieciowych branży modowej, sportowej, obuwniczej, drogeryjnej, wyposażenia wnętrz i innych. Wygodne parkingi przed budynkiem zintegrowane z sąsiadującą ofertą handlową pozwolą mieszkańcom na komfortowe zakupy – czytamy w artykule opublikowanym w grudniu 2019 roku na stronie mallson.pl

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

6 KOMENTARZY

  1. Zgodnie z zapisem “galerii Rynek” trzeba szukać w Zawierciu – gdzieś między Katowicami a Dąbrową Górniczą 😉

  2. Na otwarcie proponuje farosza kapele najlepiej kielecka zespół taneczny tęcza-:) i kandydata na prezydenta Biedronia……I festyn darmowa kiełbasa z grilla……-:) festyn oczywiście między Katowicami i Dąbrowa ????????

  3. A ja myślałam, że to będzie z prawdziwego zdarzenia hala targowa tzn zostanie pod dach przeniesiony cały rynek.
    N miejscu rynku będzie super parking i wreszcie będzie elegancko o naiwności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.