zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Kevin Aiston wystąpił w Zawierciu podczas festynu OSP Marciszów [ZDJĘCIA]

W sobotę na placu przy Szkole Podstawowej nr 11 w Zawierciu odbył się festyn “Bezpieczne wakacje. Przywitanie lata z OSP Marciszów”. W trakcie wydarzenia wystąpił w tzw. stand-upie oraz prowadził gry i zabawy dla dzieci Kevin Aiston, znany m.in. z programu “Europa da się lubić”.

Podczas festynu odbyła się zbiórka pieniędzy na rehabilitację i leczenie Jakuba Nowakowskiego. Kuba jest wcześniakiem, urodził się w 24. tygodniu ciąży, cierpi na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe.

W trakcie festynu odbył się również m.in. występ iluzjonisty Pawła Kwietnia i Teatru Ognia Versus.

Zdjęcia: Aleksandra Płóciennik

12 KOMENTARZY

  1. No Rzeczywiście Tłumy były, nawet motocyklistów darmowy grill nie przyciągnął jak to jedna organizacja na swojej stronie pisała

  2. Bezpiecznie jak cholera skoro byli tam motocykliści, którzy nie posiadają odpowiednich uprawnień czy tam kategorii prawka.

  3. Impreza fajna,uznanie dla organizatorów -OSP Marciszów ! A że widzów mało? Ich strata i wstyd dla marciszowskiej społeczności.

  4. A Konarski nie przyszedł jebnąć głupiej fotki na FB z tym fałszywym uśmieszkiem ???????? No co za strata buahahahaha

  5. I miał rację że nie przyszedł, bo przychodząc to też by było źle. Jakiś cymbał na portalach próbuje osłabić autorytet naszego Prezydenta Łukasza Konarskiego. Nic z tego, my Zawiercianie nie kupimy tych bzdur. Jesteśmy dumni z naszego Prezydenta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.