zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Kaufland w Zawierciu ma zostać otwarty w pierwszej połowie 2020 roku

Jak poinformowało biuro prasowe firmy Kaufland, wkrótce mają rozpocząć się prace budowlane przy skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Paderewskiego w Zawierciu przy budowie sklepu Kaufland. Już rozpoczęto prace przygotowawcze.

Prace przygotowawcze do budowy rozpoczęły się w lipcu tego roku. Planujemy otwarcie sklepu w pierwszej połowie przyszłego roku. Więcej szczegółów o inwestycji będziemy mogli przekazać w jej późniejszym etapie – informuje Daria Tworek z Biura Prasowego Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. k.

Oto jak obecnie wygląda teren, na którym ma powstać sklep:

30 KOMENTARZY

  • No i wreszcie może w końcu w Zawierciu najdroższym mieście zaczną obowiązywać normalne ceny bo to co się dzieje to jakiś dziki wschód.Jeszcze powinna powstać stacja paliw Auchan lub inna tania st.paliw żeby skończyła się zmowa cenowa na Zawierciu wszędzie taniej ze wszystkim od Zawietcia wynajęcie lokalu droższe niż w Katowicach czy Sosnowcu paranoja.

 1. Ile tych sklepów się pytam??Tylko konsumpcja?? Gdzie przemysł, inwestorzy-produkcja? Kiedy kopalnia?? Na samych sklepach daleko nie pojedziemy.

 2. Bardzo dobrze, że Kaufland będzie w Zawierciu. Już dawno powinien być. Pewnie zaraz sklepikarze lokalni będą lamentować. Chcecie mieć klientów to obniżcie ceny. Ci sklepikarze chcą, aby tylko oni mieli sklepy, a innym bronią.
  Jeśli inwestorzy nie chcą do Zawiercia przyjść to choćby wołami byli zaciągani to i tak nie przyjdą. Muszą chcieć.

 3. Lepszy kaufland niż hałda piasku. Dla mieszkańców / konsumentów chyba lepiej ze będzie większy wybór i konkurencja bo będzie wybór i dobra cena.
  Co do kopani to chyba nikt normalny na nią nie czeka bo i po co.

  • Do autora MMM. Śmiem twierdzić że gdybyś to Ty był tym złym sklepikarzem, to ceny były by jeszcze wyższe.

   • Wiem, że nie dociera fakt, że klienci idą tam gdzie taniej. Nigdzie nie napisałem, że są źli sklepikarze. Niepodważalnym faktem jest, że ceny artykułów są wysokie w sklepach.

 4. Bardzo dobra wiadomość. Oczywiście byłoby lepiej, gdyby w naszym mieście najpierw powstały nowe miejsca
  pracy albo obwodnica. Niestety dla nowego Pana Prezydenta jest to bariera nie do pokonania. Nie ma nawet pomysłu na zakup kilku kosiarek, żeby kilka osób zatrudnionych z interwencji skosiło trawę w sąsiedztwie Urzędu Miasta… to takie trudne…, a trawa przecież sama uschnie w tym nieznośnym upale, więc może postawić warunek sieci Kaufland – budujcie swój dyskont, ale zróbcie porządek w pobliżu pracy Pana Prezydenta… Mieszkańcy Zawiercia będą Wam wdzięczni…

  • #MIESZKANIEC ZAWIERCIA
   W czasie upałów nie powinno się kosić trawy. Trawnik obniża temperaturę ziemi,zatrzymuje wilgoć,zapobiega stepowieniu i jałowieniu ziemi. Jest naturalnym środowiskiem dla owadów będących pożywieniem ptaków. Nie zauważacie jak zmniejsza się ich ilość?

  • Jakimi sklepami? Jest ich owiele za mało… 2 biedronki, 2 lidle, 1 netto i tyle… Tesco nie liczę bo zostanie prędzej czy później zamknięte.
   Nie mam zamiaru kupować w społem, czy zabce ceny niektórych produktów jak z kosmosu. Nawet w sklepie na wsi jest taniej niż tam…

  • do: JUSTYN

   Pytam po co Ty tu siedzisz i głupoty piszesz.

   Kaufland wreszcie powstanie w Zawierciu, choć to dla nawet mniejszych miast żadna sensaxcja, bo oni już go mają (np. Myszków, Lubliniec itp.)
   Kaufland to namiastka hiperermarketu – większy wybór towarów, stoiska z wędlinami, serami itp. na wagę, często okazyjne ceny promocyjne i punkty Payback za zakupy, więc skoro ktoś nie będzie chciał to po prostu niech nie kupuje tam, a nie decyduje za innych ” Po co ten sklep?”

   • Tak jest! Nikt nikogo siłą do sklepu nie wciągnie,każdy wybierze ten,który mu będzie odpowiadał. A im większa konkurencja,tym lepiej dla klientów.

 5. Na tym portalu są usuwane komentarze. Jeżeli chcecie napisać negatyw o posłAnce to w ogóle się nie pojawia. Redakcja stronnicza dla byłych rządzących.

  • I dobrze bedzie wybor ..a kto bedzie chcial to pojdzie a kto nie to nie……….intylw w temacie. Intwtesuje mnie tylko jak bedze rozwiazania komunikacyjne……. ps dla postkonia ta bydzie wielki kun ktorego bydziw idac z Siewierza i Sczekocin oraz z Myszkowa i Dabrowy Grn kun mega kun-:(

 6. Nareszcie dobry sklep!!!! To nie zasługa obecnego prezydenta bo to nie miasta teren. No cóż nowe miejsca pracy, inwestorzy to tak, to za to odpowiada prezydent ale kto przyjdzie do miasta gdzie jest tylko dziecinada ?

 7. Już budowa BP miała zakorkować centrum i jakoś auta jeżdżą. Więcej ich nie będzie. Jak powstanie obwodnica to ruch w centrum się zmniejszy a nowy sklep to nowe miejsca pracy i większy wybór dla konsumentów

 8. Ale głupotki z was …….. dadzą wam za darmo ? Wyciągną z was kasę, a wy dalej będziecie ujadać, że na koniec miesiąca nie macie za co rachunków opłacić. Grzbiety wam urosną, bo tylko o żarciu myślicie. W Kauflandzie za wszystko trzeba zapłacić…. i tyle w tym temacie.

  • PROSZĘ O PODANIE NAMIARÓW NA SKLEP, W KTÓRYM NIE TRZEBA ZA WSZYSTKO PŁACIĆ!
   Przecież to ode mnie zależy czy kupię, czy nie, nikt mi siłą nic z kieszeni nie wyciąga. Kwestia umiejętności używania szarych komórek w czasie zakupów.

 9. Kubuś Kosoń pewnie już myśli jak uświetnić otwarcie marketu. Koncert disco polo, występy cyrkowe, lwy i słonie z afryki, fajerwerki. Sie bedzie działo. Kaufland ożywi Zawiercie.

 10. Czy pod patronatem Rady Miasta zawiązał się już komitet kolejkowy i prowadzi odpowiednią listę ? Czekam niecierpliwie z pustymi reklamówkami (które nabyłem jeszcze od konkurencji). Nurtuje mnie wątpliwość, jaki przywdziać kolor skarpet do sandałów, na to wielkie otwarcie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.