zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Kaufland potwierdza plany budowy sklepu w Zawierciu: “rozważamy otwarcie w przyszłym roku”

O planach budowy sklepu sieci Kaufland w Zawierciu mówi się od dawna. Zapytaliśmy biuro prasowe spółki czy są aktualne.

Pragniemy potwierdzić, że sieć Kaufland planuje otwarcie sklepu w Zawierciu. O szczegółach tej inwestycji będziemy informowali w miarę postępu prac. Sklep Kaufland będzie położony przy skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Paderewskiego w Zawierciu. Niestety na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie wskazać dokładnej daty otwarcia – informuje Daria Tworek z Biura Prasowego Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. k. .

Kiedy, przynajmniej orientacyjne, powstanie sklep?

Rozważamy otwarcie marketu w przyszłym roku – odpowiedziała przedstawicielka Kaufland.

11 KOMENTARZY

 1. Ameryki to wy nie odkryliście – już dawno o tym była mowa. Nawet prezydent na pierwszych konsultacjach o tym mówił.

  • Chyba śmieszny jesteś? Praktycznie zero dyskontow… Jestem za, i czekam na więcej sklepów typu dyskont, jak i stacji paliw.

 2. Nareszcie. Wiadomo było o tym dużo wcześniej przed konsultacjami, że Kaufland powstanie w Zawierciu. Im więcej sklepów tym większa konkurencja.

  • No i co z tego… Tak niemcole gnoją nas i obrażają na każdym kroku a otwierają swoje interesy u nas z coraz gorszą żywnością. Eko teraz jest pomieszczenie z GMO, że nie wiadomo co kupować by nie zatruć się i komunikaty jak ostatnio w Lidlu, że bakterie jakieś w jedzeniu występują… Ja już nie pamiętam kiedy byłem w Lidlu, Biedronce itp, itd i wcale nie przepłacam i nie widzę różnicy cenowej gdy kupuje w warzywniaku czy Społemie. Wolę naszym dawać zarobić niż obcemu kapitałowi… Tak najeżdżają na nas a my się dajemy w konia robić…kto chce niech chodzi, ma prawo ale ja się nie będę truć tymi świństwami w dodatku płacić tym co mówią co mam robić a sami u siebie syf mają gorszy mentalny i ten ekonomiczny…
   i niech mówi że wszędzie można się zatruć…tak tak… A świstak siedzi i zawija w srebrna, hahah :):)

   • Hahahaha, to dalej proponuję robić zakupy w spolem! Mięso, wędliny, sery jak i reszta produktów stare i po terminie.

 3. Stroz haldy mo racje a pasniki dla kuni-:) bydo cy ni bo jak przyizdzom do Zowiercia do ni ma pasnikow dla kuni i klacy

 4. Bardzo dobrze jak pojawi się Kaufland. To sklep, który jest namiastką hipermaretu – większy wybór towarów, stoisko z mięsem, wędlinami, serami na wagę, atrakcyjne promocje i każde zakupy premiowane są punktami na kartę Payback.
  Dla “patriotów zakupów w polskich sklepach” dalej możecie kupować w Społemie, na targowisku, ryneczku, a inni niech mają wybór gdzie chcą kupować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.