zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Kaśka Sochacka z Pradeł nagrała teledysk do swojego nowego utworu [WIDEO+ZDJĘCIA]

Kaśka Sochacka prezentuje teledysk do pierwszego singla wydanego z Jazzboy Records “Trochę tu pusto”.

To jest prosty numer, ale też w trafny sposób ujmuje wszystko to, co czułam, gdy go pisałam. Miałam jeden z gorszych dni, byłam już skłonna się poddać, rzucić muzę gdzieś w kąt, bo przecież chętnych i zdolnych jest cała masa, a ja najwidoczniej nie miałam być wśród tych, którzy dzielą się swoją muzyką. I nagle to poczułam. Jakąś taką wiarę. I to wszystko ujęłam w piosence, rycząc i spisując te emocje. Tego samego dnia zadzwonił do mnie Uzek, bo akurat wtedy był czas Must Be The Music i tam się poznaliśmy. Czułam, że to początek czegoś nowego. Kilka dni później podesłałam mu “Trochę tu pusto”, a teraz wspólnie z Jazzboy go wydajemy. Przypadek? Nie sądzę, trzeba wierzyć – komentuje Kaśka Sochacka.

Obraz zarejestrowany został w pracowni artystycznej Zbigniewa Gosa w Józefowie pod Warszawą. Za finalny montaż odpowiada Aleksandra Przytuła oraz Sabina Filipowicz. Kilka dni po premierze teledysk znakazł się na pierwszym miejscu wśród najczęściej oglądanych polskich i zagranicznych klipów w serwisie Tidal.

Autorem słów piosenki jest sama artystka, natomiast muzykę stworzyła wspólnie z Arkiem Żureckim. Za finalne brzmienie utworu odpowiada Kuba Galiński.

Źródło: Jazzboy Records (autor: Bartek Kopiniak)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.