zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Już w sobotę Viret CMC Zawiercie zmierzy się z SPR Wisłą Sandomierz [ZAPOWIEDŹ]

W sobotę 24 kwietnia odbędzie się mecz pomiędzy Viretem CMC Zawiercie a SPR Wisłą Sandomierz. Początek zaplanowany został na godz. 18.00. 

W ostatnim meczu 17 kwietnia zawiercianie zmierzyli się z Padwą Zamość, z którą wygrali 33:31 (15:16). Trener Viretu CMC Zawiercie Mariusz Szczygieł tak skomentował spotkanie:

Bardzo intensywnie przygotowywaliśmy się do tego meczu i podbudowały nas wcześniejsze zwycięstwa. Było widać, że zawodnicy w pewnych momentach zagrali bardzo dojrzale i konsekwentnie. Nie ustrzegliśmy się jednak błędów, ponieważ roztrwoniliśmy kilka bramek przewagi. Gdy rywale doszli nas na jedno trafienie, było nerwowo, ale moi zawodnicy wytrzymali to psychicznie. Nie pękli. Słowa uznania dla całego zespołu, w tym także dla zawodników, którzy akurat z Padwą nie wystąpili, ale pracowali bardzo mocno na treningach. Dzięki temu wszyscy możemy iść w odpowiednim kierunku – podsumowuje trener Mariusz Szczygieł.

Transmisję z najbliższego meczu z SPR Wisłą Sandomierz obejrzeć będzie można na żywo na Facebooku. Patronem medialnym wydarzenia są m.in. Media Zawierciańskie.

MS
redakcja@zawiercianskie.pl
Fot.: Facebook/Viret CMC Zawiercie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.