essay scholarship essay examples essay presentation sample intelligent essay what does success mean to you college essay essays on the old man who read love stories parts of essay thesis

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Jutro kolejny Plenerowy Wieczór Młodych Talentów [PLAKAT]

Wydarzenie odbędzie się w piątek 3 sierpnia na skwerze przy Pomniku Adama Mickiewicza (obok MOK-u) w Zawierciu.

Będzie to już druga odsłona Plenerowych Wieczorów Młodych Talentów. Wciąż pracujemy nad tym projektem, rozwijamy go i staramy się, aby nasze wydarzenia wychodziły jak najlepiej. Cieszą pozytywne opinie od mieszkańców i to jest dla mnie największa motywacja, by realizować te imprezy dalej. To będzie drugi z trzech zaplanowanych plenerowych występów na pomniku Mickiewicza. Tym razem mamy szeroką gamę wokalistek i tancerzy. Będzie muzycznie i tanecznie. Chcemy rozruszać to miasto. To za sprawą właśnie twórczych animacji tanecznych i wokalistów, którzy zaprezentują różnorodny program artystyczny. Na pewno będzie ciekawie. Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców. Wspólnie wspierajmy takie pozytywne inicjatywy w Zawierciu – mówi Jakub Kosoń, organizator wydarzenia i radny Młodzieżowej Rady Miasta Zawiercie.

Początek Wieczoru o godzinie 20:00. Wydarzenie objął patronatem portal zawiercianskie.pl. Szczegółowe informacje na plakacie:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange