college of charleston essay standard format for essay writing ideas for concluding an essay my ambition essay lawyer hero courage essay

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Julia i Wiktoria Szlachta z Kroczyc wygrały odcinek “Szansy na sukces” [ZDJĘCIA]

W miniony weekend w TVP2 wyemitowano “Szansę na sukces”, w którym wystąpiły Julia i Wiktoria Szlachta z Kroczyc. Reprezentantki powiatu zawierciańskiego wygrały odcinek program.

Wszystko zaczęło się od castingu w Katowicach, na który pojechałyśmy z rodzicami. Znajomy powiedział nam, że stara “Szansa” powraca więc postanowiłyśmy spróbować swoich sił. Było dużo zainteresowanych osób, przesłuchania odbywały się w różnych miejscach w Polsce. Byłyśmy bardzo pozytywnie zaskoczone, gdy 2 tygodnie później otrzymałyśmy informacje że dostałyśmy się do programu i będziemy w odcinku z Panią Marylą Rodowicz. To był zaszczyt wystąpić na jednej scenie z tak znana ikoną polskiej sceny muzycznej. Odcinek nagrywany był w studiu w Warszawie, było to świetne doświadczenie i nauczyło nas nowych rzeczy. Poznałyśmy wiele cudownych osób, z którymi mamy kontakt do dziś. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i miłe słowo, a my szykujemy się już do finałowego odcinka – mówi Wiktoria Szlachta.

W ubiegłym tygodniu Gościem Dnia Radia Zawiercie był Marcin Szlachta, tata Julii i Wiktorii, który również zwyciężył odcinek “Szansy na sukces”. Rozmowy o jego występie, ale również o tym, jak rozpoczęła się ich przygoda z programem można posłuchać tutaj:

1 KOMENTARZ

  1. Może jakiś radny spytałby się radnych z Platformy(PO) ,dwoje pracuje w wodociągach(E.Mićka i D.Świderski),czy dostali podwyżki? W grudniu 2018 roku odchodzący prezes wodociągów z PO(Platforma Obywatelska) przyznał podwyżkę tylko “swoim”17 osobom(załoga liczy 140 osób),plus nagrody,przypominam ,że wodociągi są spółką miejską.Panie prezydencie proszę się tym zająć

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange