zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Julia i Wiktoria Szlachta z Kroczyc wygrały odcinek “Szansy na sukces” [ZDJĘCIA]

W miniony weekend w TVP2 wyemitowano “Szansę na sukces”, w którym wystąpiły Julia i Wiktoria Szlachta z Kroczyc. Reprezentantki powiatu zawierciańskiego wygrały odcinek program.

Wszystko zaczęło się od castingu w Katowicach, na który pojechałyśmy z rodzicami. Znajomy powiedział nam, że stara “Szansa” powraca więc postanowiłyśmy spróbować swoich sił. Było dużo zainteresowanych osób, przesłuchania odbywały się w różnych miejscach w Polsce. Byłyśmy bardzo pozytywnie zaskoczone, gdy 2 tygodnie później otrzymałyśmy informacje że dostałyśmy się do programu i będziemy w odcinku z Panią Marylą Rodowicz. To był zaszczyt wystąpić na jednej scenie z tak znana ikoną polskiej sceny muzycznej. Odcinek nagrywany był w studiu w Warszawie, było to świetne doświadczenie i nauczyło nas nowych rzeczy. Poznałyśmy wiele cudownych osób, z którymi mamy kontakt do dziś. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i miłe słowo, a my szykujemy się już do finałowego odcinka – mówi Wiktoria Szlachta.

W ubiegłym tygodniu Gościem Dnia Radia Zawiercie był Marcin Szlachta, tata Julii i Wiktorii, który również zwyciężył odcinek “Szansy na sukces”. Rozmowy o jego występie, ale również o tym, jak rozpoczęła się ich przygoda z programem można posłuchać tutaj:

1 KOMENTARZ

  1. Może jakiś radny spytałby się radnych z Platformy(PO) ,dwoje pracuje w wodociągach(E.Mićka i D.Świderski),czy dostali podwyżki? W grudniu 2018 roku odchodzący prezes wodociągów z PO(Platforma Obywatelska) przyznał podwyżkę tylko “swoim”17 osobom(załoga liczy 140 osób),plus nagrody,przypominam ,że wodociągi są spółką miejską.Panie prezydencie proszę się tym zająć

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.