zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

„Serial Ranczo przenosi się z Wilkowyj do Zawiercia” – to PRIMA APRILIS!

Żart na Prima Aprilis: To informacja nieoficjalna, ale potwierdzona: wysoko postawiony pracownik jednej z najważniejszych instytucji filmowych w Polsce poinformował nas, że w najbliższych dniach do Zawiercia przyjedzie ekipa filmowa „Rancza”. To wielki powrót już niemal kultowego serialu.

Obowiązuje mnie absolutna tajemnica zawodowa, więc mogę powiedzieć tylko tyle: w bieżącym tygodniu do Zawiercia przyjedzie ekipa filmowa serialu „Ranczo” wraz z głównymi aktorami i rozpoczną nagrywanie kolejnego sezonu. Jest już gotowy scenariusz. W najnowszych odcinkach będzie bardzo dużo wątków związanych z codziennym życiem w Zawierciu oraz wydarzeniami ostatnich tygodni. Generalnie wyczerpała się formuła Wilkowyj, dlatego przerwaliśmy nagrywanie serialu, a w Zawierciu dzieje się tak wiele, że nawet nie musimy nic wymyślać do scenariusza – powiedział Jan Nowak, koreżyser serialu.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że scenarzyści zastanawiają się nad wyborem lokalizacji w Zawierciu legendarnej ławeczki z 'Rancza”, a także nie wykluczają dodania do stałego grona siedzących na niej aktorów jakiejś rozpoznawalnej w Zawierciu osoby.

9 KOMENTARZY

  1. To będzie już nie to. Jednym słowem nagranie tego nowego serialu w Nowym miejscu i brakiem niektórych aktorów będzie wielka porażka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.