zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Jak sprawić, aby Twoje stoisko handlowe przyciągnęło młodych ludzi?

Młodzi ludzie lubią ładne miejsca – takie, które cieszą oko, mają klimat i dobrze wyglądają na zdjęciach. Muszą wpisywać się w kanon miejsca instafriendly, czyli odpowiednio prezentować się w social mediach. Dlatego jeśli chcemy ich przyciągnąć do siebie to warto sprawić, żeby nasze stoisko handlowe wpisywało się w najnowsze trendy i przyciągało uwagę. Niezależnie gdzie chcemy promować swoją firmę – w galerii handlowej, czy może podczas targów lub innych większych wydarzeń – jak zdobędziemy uwagę młodych ludzi nasza rozpoznawalność wzrośnie. Podpowiadamy o czym pamiętać podczas urządzania takiego miejsca, aby mówili o nim szczególnie młodzi miłośnicy social mediów.

Jak zmieścić wszystkie najnowsze trendy na jednym małym stoisku?

Przede wszystkim nie możemy przesadzać z ilością – nikt nie lubi przepychu. Tutaj w grę wchodzi minimalizm, jednak wtedy musimy uważnie przemyśleć kompozycje, aby nie zrobiło się u nas za nudno i pusto. Ten styl ma to do siebie, że wystarczy nam jedno niewielkie i proste stoisko handlowe – bez zbędnych stojaków, w stonowanych kolorach. Dobrym pomysłem jest dodanie ścianki ze zdjęciem reklamowym bądź naszym logo. Warto wydrukować na niej motto, które kojarzy się z naszą marką bądź ciekawe wzory, aby ludzie chcieli robić sobie przy niej zdjęcia. Całość mogą dopełnić duże kwiaty w donicach i nasze stoisko gotowe! Jeśli jednak nie jesteś fanem minimalizmu to postaw na dodatki, jednak uważaj, żeby nie przesadzić z ilością. Wybierz kwiaty i designerskie fotele czy pufy, a w tle postaw ściankę w kolorach odpowiadających Twojej firmie. Takie stoisko możesz skomponować na przykład na ADSYSTEM.pl, gdzie dobierzesz odpowiednią konstrukcję oraz ściankę.

Czasy Instagrama, czyli jak zapewnić sobie promocje w sieci

Mówi się, że jeśli dana marka nie istnieje na Facebooku to w prawdziwym świecie też nie. To pokazuje, jak ważne jest to aby być obecnym i promować się w sieci. Także jeśli planujemy uczestniczyć w jakimś wydarzeniu  to warto poinformować o tym na swoich social mediach. A aby zachęcić ludzi do dzielenia się  w sieci zdjęciami z naszego stoiska można zaproponować im gadżety reklamowe w zamian za wrzucenie zdjęcia na tle ścianki na Instagrama wraz z odpowiednimi hashtagami. Jeśli nasze stoisko będzie kreatywne to ludzie chętniej będą dzielić się zdjęciami, dlatego tak ważne jest żeby zadbać o takie szczegóły.

Źródło: Materiał Partnera

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.