zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Inwestor “Bramy Jury” zapowiada otwarcie Planet Cinema z 4 salami kinowymi

Otrzymaliśmy od inwestora Galerii handlowej “Brama Jury” informację prasową o kinie, które ma powstać w obiekcie.

W marcu firma Master Management Group (MMG) zapowiedziała, że budowa obiektu ruszy na przełomie czerwca i lipca, a cała galeria zostanie otwarta pod koniec 2019 roku. Kilka tygodni temu MMG potwierdził zamiar budowy galerii handlowej i zapowiedział rychłe rozpoczęcie prac. Nieco ponad tydzień temu w miejscu, w którym ma powstać obiekt (teren po lewej stronie przy wyjeździe z Zawiercia w stronę Poręby) postawiono płot i pojawiła się koparka.  Dziś inwestor przesłał informację prasową informującą oficjalnie o kinie, które znajdzie się w “Bramie Jury”.

Projekcje w systemie 3D, komfortowe fotele VIP, modna kawiarnia Planet Café oraz krótkie bloki reklamowe przed seansem – to tylko wybrane atrakcje oferty rozrywkowej zawierciańskiej galerii. Planet Cinema, polski operator kinowy, opowiada o tym, co czeka entuzjastów wielkiego ekranu w Bramie Jury. Dzięki zawartej z operatorem umowie, Brama Jury, oprócz różnorodnej oferty handlowej zapewni klientom i mieszkańcom rozrywkę na najwyższym poziomie. Zawierciańskie kino będzie miało cztery klimatyzowane sale i ponad 500 miejsc dla gości. Widzowie obejrzą filmy zarówno w technologii 2D, jak i 3D, w najwyższej jakości systemów dźwiękowych. W przygotowaniu jest także oferta VIP z super wygodnymi fotelami. Planet Cinema organizuje pokazy specjalne dla kobiet, maratony filmowe i imprezy dla dzieci. Dostępna będzie także oferta dla firm, które poszukują miejsca na konferencję, czy imprezę integracyjną. Każdy, kto ceni dobry repertuar w przyjaznej atmosferze, znajdzie coś dla siebie – czytamy w informacji prasowej.

Planet Cinema zajmie ponad 1 000 m2 na parterze galerii w bezpośrednim sąsiedztwie strefy restauracyjnej.

Cieszę się, że Zawiercie już wkrótce trafi na mapę kin Planet Cinema. W każdym mieście, gdzie otwieramy kino wchodzimy w dialog z lokalną społecznością, tak, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby mieszkańców i prawdziwych entuzjastów rozrywki na dużym ekranie. Dbamy o wysoki poziom obsługi klienta i emitujemy krótkie bloki reklamowe przed seansem. Nowością dla wszystkich kinomaniaków będzie kawiarnia Planet Café z szerokim wyborem przekąsek i napojów. Dzięki temu Planet Cinema stanie się ważnym miejscem spotkań – mówi Tomasz Brodowski, Dyrektor sieci kin Planet Cinema.

Do planów powstania nowego kina odniósł się również Prezydent Zawiercia Witold Grim.

Inwestycja z pewnością wzbogaci ofertę miasta, a podnoszenie jakości życia mieszkańców to jeden z głównych celów jednostek samorządu terytorialnego. Cieszy mnie fakt, że zostaną spełnione nadzieje mieszkańców miasta na nowe, atrakcyjne miejsce handlowo-rozrywkowe – mówi Witold Grim (wypowiedź zawarta w informacji prasowej).

Przypomnijmy, “Brama Jury” ma mieć powierzchnię 15 000 m2. W obiekcie znajdzie się supermarket, sklep z branży RTV AGD, lokale z akcesoriami do domu oraz punkty usługowe. Planet Cinema to polska sieć kin.

Planet Cinema powstało w czerwcu 2011 roku jako nowa polska spółka – operator kin wielosalowych. W grudniu 2011 roku otwarto pierwsze kino Planet Cinema w Oświęcimiu, a drugie powstało w Ełku w sierpniu 2014 roku. Marka wyróżnia się na tle konkurencji wysokim poziomem obsługi klienta i emisją krótkich bloków reklamowych przed seansem. W przygotowaniu jest obecnie specjalna strefa VIP i nowa oferta dla klientów premium. Strategia marki zakłada uruchomienie kin w 6 nowych lokalizacjach: w Ciechanowie, Zawierciu, Kutnie, Kołobrzegu, Legionowie oraz w centrum Platan w Zabrzu – czytamy w informacji prasowej.

Źródło: Master Management Group

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.