zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Interwencja zawiercianskie.pl: brak światła w Parku Kościuszki

Wczoraj wieczorem o pomoc zwróciła się do nas czytelniczka portalu zawiercianskie.pl – jak poinformowała, Park Kościuszki w Zawierciu jest nieoświetlony.

O co chodzi z brakiem oświetlenia wieczorem i w nocy? Od kilku tygodni cały Park Kościuszki i odcinek od jednego do drugiego ronda jest nie oświetlony i od tzw. górala w stronę Starego Rynku strach chodzić wieczorami, a niestety codziennie tamtędy idę do pracy na 22:00 – napisała do nas czytelniczka.

Zwróciliśmy się w tej sprawie do Urzędu Miejskiego w Zawierciu, który zgłosił sprawę do Tauronu. Ten z kolei poinformował, że pracownicy spółki zastali zdewastowane urządzenie zapewniające dopływ prądu do ulicznych latarni. Awaria ma zostać usunięta najszybciej jak to będzie możliwe.

Zdjęcie: flickr.com (Dirk Duckhorn)

1 KOMENTARZ

  1. Cudnie, że koleżanka zgłosiła, bo widzę, że nikogo ten brak oświetlenia nie interesował tylko dwie kobiety, które z duszą na ramieniu gnały wieczorem przez totalne ciemności! Swoją drogą Tauron jest słabo zainteresowany stanem technicznym swojego sprzętu, skoro kilka tygodni nie zauważył “usterki”?!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.