Interwencja zawiercianskie.pl: brak światła w Parku Kościuszki

Wczoraj wieczorem o pomoc zwróciła się do nas czytelniczka portalu zawiercianskie.pl – jak poinformowała, Park Kościuszki w Zawierciu jest nieoświetlony.

O co chodzi z brakiem oświetlenia wieczorem i w nocy? Od kilku tygodni cały Park Kościuszki i odcinek od jednego do drugiego ronda jest nie oświetlony i od tzw. górala w stronę Starego Rynku strach chodzić wieczorami, a niestety codziennie tamtędy idę do pracy na 22:00 – napisała do nas czytelniczka.

Zwróciliśmy się w tej sprawie do Urzędu Miejskiego w Zawierciu, który zgłosił sprawę do Tauronu. Ten z kolei poinformował, że pracownicy spółki zastali zdewastowane urządzenie zapewniające dopływ prądu do ulicznych latarni. Awaria ma zostać usunięta najszybciej jak to będzie możliwe.

Zdjęcie: flickr.com (Dirk Duckhorn)

One thought on “Interwencja zawiercianskie.pl: brak światła w Parku Kościuszki

  1. Cudnie, że koleżanka zgłosiła, bo widzę, że nikogo ten brak oświetlenia nie interesował tylko dwie kobiety, które z duszą na ramieniu gnały wieczorem przez totalne ciemności! Swoją drogą Tauron jest słabo zainteresowany stanem technicznym swojego sprzętu, skoro kilka tygodni nie zauważył “usterki”?!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.