zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Głosuj na SP6 z Zawiercia w ogólnopolskim konkursie “Dzieciaki do rakiet”

„Dzieciaki do rakiet” to ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas promująca aktywność fizyczną wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. W akcji uczestniczy Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka w Zawierciu.

Każdego dnia można oddać do 5 głosów na wybrane prace. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, 10 wybiorą organizatorzy. Łącznie w konkursie zostanie wyłonionych 70 szkół podstawowych, które otrzymają zestawy profesjonalnego sprzętu do tenisa przystosowanego do nauki dzieci firmy Babolat. Głosowanie trwa do 18 grudnia.

Każdy człowiek o tym wie – chcesz być zdrowy ruszaj się! Sport to w życiu ważna sprawa, satysfakcja i zabawa . Choć rywali masz dziś wielu nie martw się tym przyjacielu. Wśród dyscyplin tych sportowych Pięknych, mądrych oraz zdrowych Każdy znajdzie coś dla siebie . Może tenis jest dla Ciebie? Bo najlepsza jest zabawa Gdy się jakiś sport uprawia. Kort, przeciwnik, piłka, ja To cudowna dla nas gra. Rakieta w ręce, pełne trybuny Taki mecz to nie są bzdury. Wiola walki chęć wygrania – to pomoże mi w staraniach… Forhend, bekhend, raz i dwa Ciężki set tak długo trwa. Bolą nogi, pot się leje Bardzo duże jest zmęczenie. Ale punktów wciąż przybywa i publiczność taka żywa. Lecz jak skończy się ten mecz – to nie najważniejsza rzecz. Najważniejsze, że jest akcja, a po akcji satysfakcja. Lecz kto może i kto chce niech przyłączy się w tę grę – czytamy w opisie głosowania.

Aby zagłosować należy kliknąć w następujący link: https://dzieciakidorakiet.pl/zgloszenia/709/szkola-podstawowa-nr-6-w-zawierciu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.