zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Gdzie w Zawierciu są miejsca jak z lat 70.? Film o Edwardzie Gierku będzie kręcony w MOK-u, na basenie w Blanowicach, a także przy ulicach Huldczyńskiego i Senatorskiej

Urząd Miejski w Zawierciu oraz prezydent Zawiercia Łukasz Konarski na swoich profilach w mediach społecznościowych opublikowali informacje o miejscach, w których będzie kręcony film “Gierek”.

Od momentu, gdy poinformowałem o dużej polskiej produkcji, która będzie realizowana w Miasto Zawiercie, pytacie: gdzie będzie kręcony film? Dziś możemy już nieco uchylić rąbka tajemnicy. Najbardziej odczuwalne dla mieszkańców będzie to, co wydarzy się 5 sierpnia. Do południa zdjęcia kręcone będą bowiem przy ulicach Huldczyńskiego oraz Senatorskiej i te dwa odcinki zostaną na kilka godzin wyłączone z ruchu. Tego dnia producenci filmu poproszą też Państwa, by wyjątkowo nie parkować w tych okolicach. W godzinach popołudniowych ekipa filmowa przeniesie się do wieżowca przy ulicy Wschodniej 2. Tam utrudnienia dla mieszkańców będą już zdecydowanie mniejsze. Dzień wcześniej (4 sierpnia) zdjęcia będą kręcone również na terenie basenu w Zawierciu-Blanowicach (na ten czas zamknięty zostanie parking, a basen będzie nieczynny) oraz w Miejski Ośrodek Kultury Centrum w Zawierciu – MOK Zawiercie (tutaj również nie będzie można skorzystać z parkingu) – czytamy na Facebooku Miasto Zawiercie i profilu Łukasz Konarski.

Przypominamy, że trwa rekrutacja statystów do filmu. Więcej informacji TUTAJ.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

Grafika ilustracyjna: Łukasz Konarski

11 KOMENTARZY

  1. Nigdzie , bo za Gierka wszystko było wysprzatane, oczyszczone i odmalowane. Klomby, skwery, nowe drogi i chodniki, eleganckie trawniki i zywoploty. Teraz jeden wielki syf.

  2. Widać lewactwo w Zawierciu się promuje w najlepsze… Mam pytanie do posłów PIS w Zawierciu, otóż, dlaczego nie jesteście państwo aktywni, nie reklamujecie fajnych projektów, nie wychodzicie na zewnątrz z pomysłami? Dlaczego was nie widać? Smutne jest to że w Zawierciu prawica jest wogóle nie widoczna a lewactwo szerzy swoje prawidła i zatacza coraz to większe grono w powiecie zarażając swoim światopoglądem…😡😤

  3. prawie cale Zawiercie to mentalnosc PRL co widac po sukcesach szczegolnie przyciagania inwestorow….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.