zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Galeria Stara Łaźnia w Zawierciu organizuje konkurs “Moje Zawiercie”

Galeria Stara Łaźnia w Zawierciu organizuje konkurs na plakat „Moje Zawiercie”. Konkurs, skierowany do młodzieży ze szkół ponadpodstawowych oraz dorosłych, ma na celu reklamę miasta, a także pogłębianie wiedzy na temat jego historii oraz architektury.

Konkurs adresowany jest do młodzieży oraz dorosłych, mieszkających lub uczących się na terenie gminy Zawiercie. Warunki uczestnictwa w konkursie są następujące:

– każdy uczestnik może zgłosić jeden plakat wykonany na formacie 100×70 cm;
– technika wykonania jest dowolna (grafika komputerowa – wydruk; fotomontaż – wydruk; malarstwo, rysunek, kolaż, technika mieszana);
– praca powinna być wykonana samodzielnie;
– każda praca powinna być oznaczona tabliczką zawierającą informacje o uczestniku (imię i nazwisko, nr telefonu uczestnika lub opiekuna w przypadku osób niepełnoletnich, adres mailowy).

Prace konkursowe należy dostarczyć w terminie od 20 maja do 10 czerwca pod adres: Galeria “Stara Łaźnia” ul. Westerplatte 2 w Zawierciu w godzinach 12.00-17.00 (w dniach otwarcia). Regulamin znajduje się TUTAJ.

Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe. Dodatkowo zorganizowana zostanie wystawa prezentująca najlepsze prace. Liczymy na waszą kreatywność i życzymy powodzenia – czytamy na Facebooku Galerii “Stara Łaźnia” w Zawierciu.

MS
redakcja@zawiercianskie.pl
Fot.: Facebook/Galeria “Stara Łaźnia” w Zawierciu

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.