zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Gabriel Dors w Radiu Zawiercie: “Nasze stanowisko lokalnego PiS-u jest jasne – jesteśmy przeciwko budowie kopalni” [WIDEO]

Czy starostwo powinno na stronie internetowej krytykować jednostronnie i publicznie swoich byłych dyrektorów? Jaki będzie budżet powiatu na 2021 rok i w jaki sposób ma zostać poprawiona ergonomia pracy w starostwie za około 240 tys. zł? Między innymi o tym mówił starosta zawierciański Gabriel Dors. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

6 KOMENTARZY

  1. Panje Dors co Pan zrobil dla powiatu? 5 sukcesow gmina Zarnowiec gmina Szczekociny chce sie odlaczyc od powiatu? Mieszkancy maja dosc! Łazy bardziej chca do Dabrowy Grn! Panie cos Pan zrobil dla powiatu….

  2. Mówi jak chce. Na Facebooku Pan Dors komentuje wszystko. Próżno szukać jakiegokolwiek komentarza w sprawie przedłużenia koncesji firmie Rathdowney na Facebooku. Ja panu Dorsowi nie wierzę w jego zapewnienia. One są niewiarygodne.

  3. Ten facet to chyba coś wciąga bo gada takie bzdury jak rzadko który. Lokalny Pis nie chce kopalni a PiSiory w Warszawie chcą. To mi pachnie jakimś buntem wobec wielkiego kaczora.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.