zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Fundacja Media Zawierciańskie otrzymała 162 tys. zł dotacji z Narodowego Instytutu Wolności

Fundacja Media Zawierciańskie, wydawca portalu zawiercianskie.pl internetowego Radia Zawiercie, otrzymała 162 tys. zł dotacji z Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego (NIW-CRSO).

Fundacja Media Zawierciańskie otrzymała dotację na projekt “Wzmocnienie potencjału lokalnych mediów obywatelskich na obszarze powiatu zawierciańskiego” w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich (PROO) w ramach NIW-CRSO. Celem projektu jest zwiększenie możliwości prowadzenia przez Fundację Media Zawierciańskie działalności statutowej poprzez wzmocnienie potencjału mediów lokalnych prowadzonych przez fundację (portalu oraz internetowego Radia Zawiercie).

19 KOMENTARZY

 1. Za co?? Za stronniczość ? U nas media powoli panoszą się i myślą że wszystko im wolno…. Popieranie jednej strony która finansuje nie jest fair…. Kurier Zawierciański oraz Radio Zawiercie wraz z tym portalem idą w kierunku Tyche mediów które na siłę narzucają czyjaś wolę i intencje….

 2. Dla Niedziela.pl już prędzej bym przeznaczył pieniądze z naszych kieszeni bo nie są obskurni i sposób przekazywania informacji oraz model jest całkowicie inny niż tutaj…. Myślałem że nasze Radio Zawiercie profesjonalnie będzie zajmowało się sprawami mieszkańców jak i ZAPRASZANYCH gości…
  Szkoda bo media u nas są potrzebne ale nie w takim charakterze jak to ma miejsce obecnie….

 3. Wolność, że można manipulować, naciskać, inwigilować, być natrętnym aby zdobyć cel…..to jestem wolność? Dla tej osoby która tak robię wydaje się że tiy wolność…. ale dla drugiej osoby której to robi zabiera tę tytułową wolność….

 4. Dawno dawno temu żył pewien filozof ,miał wszystko o czym inni marzyli .Uznanie króla. ,pieniądze ,kochały go najpiękniejsze i najmądrzejsze kobiety .Król pozwalał mu na wolność jakiej inni nie posiadali .Ów filozof oddał dekadę swojego życia za wolność głoszenia przez innych swoich opinii ,racji ,dywagacji .Ta historia jest autentyczna i miała miejsce w wieku 18 we Francji .Wolność kocham i rozumiem wolności oddać wciąż nie umiem .

 5. Dziękuję, nawzajem. Wiadomo, że jest inna sytuacja teraz a przed 89 rokiem kiedy nie można było wypowiadać się…. Dlatego tym bardziej niestety media tę wolność nadużywają. Myślą że mają władzę? Proszę sobie zobaczyć opinie na temat niektórych portali, gazet, słuchowisk czy telewizji odbiorców. Myślę że propagowanie bujanie w obłokach dawno przeszło do lamusa. Niestety, nie dałbym dofinansowania za tego typu brukowce i media gdzie jest atak w imię poprawnej wolności…

  • #MIESZKO
   A dlaczego uważasz,że twoja racja jest jedynie słuszną racją? Każdy ma prawo do własnego zdania i własnej opinii na temat tego,co widzi, słyszy i czyta. I po to mu dano rozum,żeby robił z niego użytek.

 6. No widzisz Mieszko ,piszesz teraz językiem porozumienia i przedstawiasz swoje zdanie ty zachowałbyś się inaczej i bardzo dobrze .Demokracja i wolność słowa polega na wyrażaniu swoich opinii i braku gniewu dla tych ,którzy myślą inaczej .Szanuję Ciebie i chcę tego samego od Ciebie .Lamus to w dawnej szlacheckiej Polsce miejsce gdzie odkładano rzeczy ,które chwilowo nie były potrzebne .Takie wartości jak prawda ,miłość ,szacunek do lamusa przejść nie mogą .A nawet w 1984 w powieści Orwella pojawiają się ludzie książki ,którzy pomimo represji przekazują pragnienie wolności innym .

 7. Więc dlatego jestem zdania że dzisiejsze media
  (powoli niestety nasze regionalne) przekazują czasem co innego niż rzeczywistość przedstawia często w formie manipulacji, stronniczości, ataków itp. dziś niestety jest na topie, modne….. Dziennikarze przeginają w sposób bezczelny wręcz atakami i sposobem zdobycia informacji od osób publicznych i nie tylko. Pokazują swoje poglądy i są stronniczy na oficjalu…. Skoro informacje czasem budzą wątpliwości i nie są potwierdzone to przepraszam…. Mamy łykać co nam podają? Jak w Rosji?? Nie no, u mnie to nie przejdzie bo nie dam się w bambuko dymać… Sorry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.