zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Festiwal Filmów Profilaktycznych w MOK-u [ZDJĘCIA]

W piątek w Miejskim Ośrodku Kultury “Centrum” w Zawierciu odbył się Festiwal Filmów Profilaktycznych autorstwa zawierciańskiej młodzieży.

Festiwal Filmów Profilaktycznych to impreza organizowana pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Zawierciańskiego i Prezydenta Miasta Zawiercie. Podczas wydarzenia pokazywane są i oceniane filmy o charakterze profilaktycznym, których twórcami są uczniowie szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych.

Tegoroczny festiwal odbył się w Światowym Dniu Zdrowia i wzięli w nim udział uczniowie szkół: II Liceum Ogólnokształcącego im. Heleny Malczewskiej w Zawierciu, Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Zawierciu, Gimnazjum we Włodowicach, Zespół Szkół w Pilicy-Gimnazjum nr 1, Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sucharskiego w Myszkowie, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Żarkach Letnisko, Gimnazjum nr 3 w Zawierciu oraz Zespół Szkół im. Xawerego Dunikowskiego w Zawierciu.

Organizatorem wydarzenia była młodzież z II LO im. Heleny Malczewskiej w składzie: Magdalena Pleban, Weronika Nowak, Julia Żywiołek, Oliwia Mach, Natalia Żak, Wiktoria Trąbska, Agnieszka Kozłowska i Klaudia Kochman. Festiwal ten został zorganizowany jako projekt w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Praktycznej ‘Zwolnieni z teorii’. Imprezę prowadzili Julia Żywiołek i Szymon Bartosik.

Tekst i zdjęcia: Anna Lewandowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.