sports essay in urdu oral communication essay essay on terrorism in india in gujarati essay on mobiles should be banned in colleges bridge to terabithia analytical essay community service reflection essay and rubric

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Dyrektorzy szkół z Hiszpanii z wizytą w UM i starostwie [ZDJĘCIA]

We wtorek 21 listopada w Urzędzie Miasta oraz Starostwie Powiatowym w Zawierciu odbyły się spotkania na temat szkolnictwa zawodowego w Polsce i w Hiszpanii.

W spotkaniach uczestniczył m.in. Prezydent Zawiercia Witold Grim, Starosta Zawierciański Krzysztof Wrona, Dyrektor Operacyjny CMC Poland Wojciech Więcławik, dyrektorzy zawierciańskich szkół, Rada Gospodarcza, radni miejscy i powiatowi oraz przedstawiciele z Hiszpanii.

Organizatorem spotkań był Międzyzakładowy Samorządny Niezależny Związek Zawodowy Pracowników CMC Poland Sp. z o.o. i Spółek.

Myślę, że spotkanie jest początkiem dobrej współpracy między szkolnictwem zawodowym powiatu zawierciańskiego a szkolnictwem hiszpańskim. Jestem pewny że zaowocuje to wymianą nauczycieli i uczniów miedzy naszymi krajami i wspólnie będziemy mogli wymieniać się doświadczeniami a to przyczyni się do podniesienia kwalifikacji przyszłych pracowników i znajdą łatwiej dobrą i lepiej płatną pracę – mówi Arkadiusz Głowacki, Przewodniczący Rady OPZZ Powiatu Zawiercie.

Zdjęcia: NSZZ Pracowników CMC Poland / Starostwo Powiatowe w Zawierciu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange