zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Dyrektorzy szkół z Hiszpanii z wizytą w UM i starostwie [ZDJĘCIA]

We wtorek 21 listopada w Urzędzie Miasta oraz Starostwie Powiatowym w Zawierciu odbyły się spotkania na temat szkolnictwa zawodowego w Polsce i w Hiszpanii.

W spotkaniach uczestniczył m.in. Prezydent Zawiercia Witold Grim, Starosta Zawierciański Krzysztof Wrona, Dyrektor Operacyjny CMC Poland Wojciech Więcławik, dyrektorzy zawierciańskich szkół, Rada Gospodarcza, radni miejscy i powiatowi oraz przedstawiciele z Hiszpanii.

Organizatorem spotkań był Międzyzakładowy Samorządny Niezależny Związek Zawodowy Pracowników CMC Poland Sp. z o.o. i Spółek.

Myślę, że spotkanie jest początkiem dobrej współpracy między szkolnictwem zawodowym powiatu zawierciańskiego a szkolnictwem hiszpańskim. Jestem pewny że zaowocuje to wymianą nauczycieli i uczniów miedzy naszymi krajami i wspólnie będziemy mogli wymieniać się doświadczeniami a to przyczyni się do podniesienia kwalifikacji przyszłych pracowników i znajdą łatwiej dobrą i lepiej płatną pracę – mówi Arkadiusz Głowacki, Przewodniczący Rady OPZZ Powiatu Zawiercie.

Zdjęcia: NSZZ Pracowników CMC Poland / Starostwo Powiatowe w Zawierciu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.