zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Drugi dzień Dni Zawiercia: Mery Spolsky, Małgorzata Ostrowska i Big Cyc [ZDJĘCIA]

Za nami drugi dzień święta miasta. W jego trakcie wystąpili: Mery Spolsky, Małgorzata Ostrowska i Big Cyc. O 22:00 rozpoczęła się dyskoteka prowadzona przez DJ Fantomasa i DJ Defnera.

W niedzielę trzeci i ostatni dzień Dni Zawiercia. W godzinach od 10:00 do 16:00 na kortach OSiR-u przy ul. Moniuszki odbędzie się Turniej tenisa ziemnego kat. open, o 11:00 w Parku Miejskim im. Adama Mickiewicza rozpocznie się Yarnbombing (to dziedzina sztuki polegająca na pokrywaniu elementów przestrzeni zewnętrznej ręcznie wykonanymi dzianinami/serwetkami), o 12:00 również w parku wydarzenie o nazwie „Radość” (uczestnicy będą mieli możliwość malowania farbami wspólnego obrazu – zapraszamy dzieci młodzież i dorosłych), a o 15:00 – kadryl na koniach w wykonaniu sekcji sportowej Jurajskiego Szwadronu Kawalerii im. króla Jana III Sobieskiego na terenach MOK „Centrum”.

Niedzielne koncerty na stadionie rozpoczną się o 15.15 od występu Ami i Gabi Band, na 15.30 zaplanowano koncert finalistów „Mam Talent od Jezusa”, na 17.00 – Baciary, o 18.15 rozpoczną się występy uczniów Śląskiego Stowarzyszenia Edukacji Artystycznej, o 19.15 występ cheerleaders – Alunastki, o 20.00 – Kartky, a o 21.00 – Plan Be.

Zobaczcie zdjęcia z drugiego dnia święta miasta.

Zdjęcia: Paweł Kmiecik

2 KOMENTARZE

  1. Proszę zwrócić uwagę, jak NISKA była w tym roku frekwencja na Dniach Zawiercia, mimo bardzo ładnej pogody. Czy to wyraz niezadowolenia ze strony mieszkańców okazany władzom miasta? Sądzę, że tak, władza zasłużyła już sobie na takie traktowanie ze strony Obywateli miasta, wieloma głupimi posunięciami. Czas zakończyć te nieudolne rządy i ludzie już to widzą!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.