zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Droga Piecki-Skarżyce: trzech 19-latków zginęło w zderzeniu ciężarówki i samochodu osobowego [AKTUALIZACJA. ZDJĘCIA]

W poniedziałek 4 listopada około godziny 15:00 doszło do zderzenia osobowego seata i ciężarówki w Zawierciu na drodze pomiędzy dzielnicami Piecki a Skarżyce.

Jak poinformował oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu nadkom. Andrzej Świeboda, w wyniku zderzenia zginęło trzech 19-latków podróżujących samochodem osobowym marki seat. Ofiarami wypadku byli trzej 19-latkowie, pochodzili z powiatu zawierciańskiego.

Do wypadku doszło, gdy na łuku drogi samochód osobowy wpadł w poślizg i gdy znajdował się na przeciwnym pasie ruchu został uderzony w bok przez ciężarówkę.

Według wstępnych ustaleń policjantów kierowca osobówki na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas ruchu. Dwaj nastolatkowie zginęli na miejscu. Trzeci był reanimowany, niestety nie udało się go uratować. Badanie stanu trzeźwości kierowcy ciężarówki wykazało, że był trzeźwy. Prowadzone przez prokuratora śledztwo wyjaśni przyczynę i okoliczności tego tragicznego wypadku – informuje zawierciańska policja.

Zdjęcie: Zawiercie112/ Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

5 KOMENTARZY

  1. Młode osoby, straszna tragedia ….. zamyślmy się w imię tych, którzy odeszli … jaką dużą ma wartość życie i ta wartość jest piękna …. szczere kondolencje dla rodzin tych młodych osób, co odeszli !!!!!

  2. Po drogach aż strach jeździć. Jedzie się z prędkością dopuszczalną, a tu jakiś się znajdzie by jeszcze wyprzedzić. Szkoda młodych ludzi, bo mieli całe życie przed sobą. Dla rodziców to dramat pochować własne dziecko. Kondolencje dla rodzin.

  3. Na tej drodze równie dobrze ta cysterna mogla delikatnie zjechać na przeciwny pas. Tam jest wąska droga i często się tak zdarza ze większe samochody wyjadą delikatnie na inny pas.
    Z drugiej strony nie nasza sprawa oceniać od tego jest prokurator

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.