zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Dominik Janus w Radiu Zawiercie o RDF: “Ja o tym słyszałem, nie przez 1,5 roku może parę miesięcy przed ogłoszeniem oficjalnym” [WIDEO]

Prawie 3 godziny trwała podczas listopadowej sesji dyskusja o planach budowy przez firmę Fortum instalacji do produkcji paliwa z odpadów RDF w Zawierciu. O RDF-ie (choć znacznie krócej niż na sesji), a także o projekcie budżetu miasta na 2021 rok, ozdobach świątecznych i Bocianówce mówił Dominik Janus, radny Rady Miejskiej w Zawierciu. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

8 KOMENTARZY

  1. Słuchając Pana Janusa mam wrażenie, że jest radnym firmy Fortum. Gdzie w tym wszystkim mieszkańcy miasta? Zapomniał, że został wybrany przez mieszkańców i ma działać na korzyść mieszkańców. Radny chce na siłę zrobić coś czego mieszkańcy Marciszowa nie chcą. Radny Janus sprzeniewierzył się przysiędze, którą składał na sesji inauguracyjnej. Gdyby instalacja stanęła bezpośrednio za płotem jego domu to zmieniłby zdanie.

  2. On jest takim prostakiem, który nie potrafi poprawnie zdania sklecić. Zapowietrza się i nie wie co powiedzieć, aby nie podpaść pryncypałowi Konarskiemu. Po co takiego wybierać na radnego. Zmarnowane głosy na tego nieudacznika. Zrezygnuj bo nie dajeszrady, tak jak Konar. Wstyd i hańba.

  3. Ehh … to że radny Janus ślepo wierzy w słowa swojego el Comandante jakoś dziwne nie jest i jako wierny żołnierz powtarza wszystko zgodnie z przekazem dnia. Tylko czy takiej roli nie miał pełnić wydział komunikacji społecznej w UM i rzecznik prasowy. Radny powinien chociaż w minimalny stopniu myśleć samodzielnie i obiektywnie ocenić proponowane uchwały.
    Słuchając tego wywiadu odniosłem wrażenie że więcej słuchałem jąkania niż składnych wypowiedzi … w sumie nie dziwię się ciężko czasem znaleźć logiczne argumenty do obrony niektórych bzdurnych decyzji miłościwie Panującego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.