zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Dni Zawiercia 2018: m.in. Farna i Organek [ZAPOWIEDŹ]

Wiemy, kto wystąpi na tegorocznych Dniach Zawiercia. Jak portal OtoZawiercie.pl podał na swojej stronie internetowej, wśród występujących znajdą się m.in. Ewa Farna i Tomasz Organek.

Reklama

Tegoroczne Dni Zawiercia odbędą się w dniach 8-10 czerwca. Pierwszego dnia wystąpi Tomasz Organek, drugiego na scenie zagości m.in. Zawierciańska Młodzieżowa Orkiestra Kameralna, która wykona koncert rockowo-symfoniczny w towarzystwie znanego piosenkarza (na razie jeszcze nie wiadomo, kto nim będzie). Z kolei trzeciego dnia gwiazdą wieczoru będzie Ewa Farna.

Ustalenia dotyczące imprez są związane z dzisiejszym posiedzeniem Komisji Kultury i Promocji Miasta. Na razie jeszcze nie wiadomo, kto wystąpi na Zawierciańskiej Majówce – ma mieć ona charakter podobny do ubiegłorocznej imprezy, jedną z propozycji występujących na Majówce jest wokalistka Teresa Werner.

Zdjęcie: Facebook Ewa Farna

10 KOMENTARZY

  1. Organek? Czy to może być prawda? Jeśli tak, to nie wiem co się wydarzyło albo kto się zmienił ale jestem pod dużym wrażeniem na plus.

  2. A moze w koncu ktos zaprosi zespol Weekend! Ludzie chca poszalec. Niech na litosc zaczna przyjezdzac zespoly Disco Polo, a zobaczycie jak Zawiercie sie bawi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.