zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Dni otwarte w “Grzegorzewskiej” [ZAPOWIEDŹ]

W środę i czwartek 18-19 kwietnia w Zespole Szkół i Placówek Specjalnych w Zawierciu przy ul. Rataja 29a odbędą się dni otwarte.

Oferta skierowana jest do wszystkich dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, również w normie intelektualnej z autyzmem. Nabór odbywa się do wszystkich klas szkoły podstawowej, branżowej szkoły I stopnia, szkoły przysposabiającej do pracy oraz zespołu rewalidacyjno-wychowawczego.

Szkoła prowadzi zajęcia rewalidacyjne z zakresu: fizjoterapii, gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, hipoterapii, terapii integracji sensomotorycznej, zajęć na basenie (Metodą Halliwick), terapii logopedyczna, terapii Marii Montessori, terapii behawioralno-poznawcza, alternatywnych metod komunikacji, metod ruchu rozwijającego W. Sherborne, terapii ręki, arteterapii oraz terapii Biofeedback. Szkoła posiada sale do terapii: Sneozelen (Sala Doświadczania Świata), SI, Biofeedback, M. Montessori, logopedycznej, muzykoterapii, a także dysponuje pracownią: plastyczno-dekoratorską, techniczną, informatyczną, gastronomiczną.

Źródło: Urząd Miejski w Zawierciu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.