zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

DL Shopping Center Zawiercie – oto nowa wizualizacja

Oto nowa wersja wizualizacji od firmy DL Invest, inwestora budującego galerię handlową przy ul. Leśnej w Zawierciu.

Nieruchomość jest dwukondygnacyjna, łącząca funkcję handlowo-usługową będzie mieściła w sobie podmioty gospodarcze znanych na rynku polskim marek, dla których operatorem spożywczym będzie znane Zawierciu PSS Społem. Marki, jakie znajdą się w galerii to między innymi Rossmann, Euro RTV AGD, PEPCO czy CCC, siłownia. W obrębie obiektu posiadamy również mniejsze powierzchnie pod wynajem, które cieszą się zainteresowaniem lokalnych podmiotów. Obiekt jest dla Nas niezwykle ważnym przedsięwzięciem ze względu na zasięg oddziaływania, otoczenie czy silny rynek nabywczy, jest projektem, który można z powodzeniem zaliczyć do popularnych rozwiązań w zakresie budynków łączących wiele spójnych funkcji (mixed-use) w obrębie jednej nieruchomości – czytamy w informacji otrzymanej od inwestora.

Powierzchnia galerii handlowej wynosi 4200 mkw. Otwarcie obiektu zaplanowano na 3. kwartał 2018 roku (lub początek 4. kwartału).

15 KOMENTARZY

  1. Tragedia. Społem? Kompletna porażka. Drugi rossman? Bez sensu a euro RTV agd jest PrZecież na Intermarche. W tym wypadkubwz sensu bylo to w ogóle budować.

  2. Jedną wielką tragedia. Tania buda z której slynie firma DL invest. Zero marketingu i pomysłu. Każdy inny duży inwestor zrobilby to lepiej. Marki taniej a spolem to tragedia

  3. Ludzie którzy myśleli, że to będzie galeria handlowa z prawdziwego zdarzenia chyba nigdy w takowej nie byli – już sama kubatura budynku oraz przeznaczony pod niego teren podpowiadały że będzie to park handlowy. Według mnie RTV Euro AGD ucieka z Intermarche ponieważ ten sklep został zamknięty i już nie powróci do Zawiercia, CCC jako sklep się przyda – sklepy obuwnicze poczują oddech konkurencji i może obniżą ceny. Galeria jako obiekt z prawdziwego zdarzenia ma powstać przy drodze w kierunku Poręby – obiekt ponad 50000m2. Teren pod takowy obiekt jest uzbrojony – zrobił to już poprzedni inwestor – zarzewiem optymizmu jest również fakt, że rzecznicy prasowi McDonald’s mówią właśnie o umowie z obecnym inwestorem – ma czas do końca roku na dokończenie spraw.

  4. Lepiej niech to będzie niż pusty plac, podatki od nieruchomości zasilą budżet miasta, a miejsca parkingowe się przydadzą… Do tego kilkanaście osób znajdzie pracę, więc są z tego plusy…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.