11 case essay essay landmark landmark rhetoric science study v music commentary essay stri purush samanta essay in marathi essays on development in science

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Czytelnik: “To pierwszy widok wychodząc z przejścia kolejowego w stronę centrum Zawiercia”

Czytelnik portalu zawiercianskie.pl wysłał do redakcji Mediów Zawierciańskich zdjęcie tego, co widzą m.in. pasażerowie pociągów, którzy przyjechali do Zawiercia i wychodzą z przejścia podziemnego w kierunku ul. 3 Maja.

Obiekt dawnego baru jest własnością prywatną. Czy Urząd Miejski w Zawierciu może podjąć jakieś działania w związku z tym?

Mimo tego, że nie jesteśmy właścicielem tego terenu, Urząd Miejski wystosuje pismo do Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego, by ten podjął działania zgodnie z kompetencjami – powiedziała Monika Polak-Pałęga, rzeczniczka UM Zawiercie.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

Zdjęcie: Czytelnik zawiercianskie.pl

12 KOMENTARZY

  1. To nie wina budki, ani urzędnika tylko hołoty jaka w mieście mieszka oprócz zwykłych mieszkańców. Kibolskie napisy na odnowionych elewacjach też nie biorą się z nikąd. Zwyczajny brak elementarnej kultury i szacunku dla cudzej własności. Śmieci w lesie też nie biorą się znikąd, ktoś je tam zawodzi niestety.

  2. Wszystko ta je. . .a patologia niszczy nic nie może być. Niech niszczą swoje nory w których mieszkają a nie cudze mienie, że też takie menele muszą żyć i nie potrzebnie tlen zabierać

  3. A co na to straż miejska ? Czy to nie oni powinni interweniować w sprawie takich widoków ? Przecież wybita szyba w tak położonym obiekcie to nie tylko walor estetyczny, ale i zagrożenie np. pożarowe. Jeden mądry inaczej wybił szybę, a drugi może wrzucić niedopałek.

  4. wlasnie Straz Miejska Policja placimy podatki i co..
    a buda jak buda pasuje do wymyslu architektonicznego placu przy dworcu szczegolnie do przystankow
    Moze posadzic w tej budzie krowe osla konia i bedzie informacja turystyczna w koncu Zawiercie brama na Jure…..

  5. Straż miejska to ma Marszałkowskiej pilnować. A na utrzymanie tych panów od doręczania poczty dla radnych składają się wszyscy….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange