zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Czystość potrzebna od zaraz? Nowoczesna firma sprzątająca to najlepsze rozwiązanie!

Na brak czasu narzekamy wszyscy. Nie tylko nadmiar spraw służbowych, ale także liczne obowiązki domowe są przyczyną nieustannej gonitwy i deficytu dodatkowych minut, a nawet godzin. Po ciężkim dniu w pracy najczęściej wracamy zmęczeni, zniechęceni i myślimy głównie o odpoczynku. Niestety mieszkanie, czy dom również potrzebują systematycznego sprzątania, a presja czasu działa dodatkowo stresująco. Jak zatem pogodzić, tak wiele funkcji i zapanować nad bałaganem, kurzem, czy brudnymi powierzchniami okien lub podłóg?

Zafunduj sobie odrobinę luksusu!

W okresach szczególnie wytężonej pracy – wtedy, gdy potrzebujemy dodatkowej „pary rąk”, zwłaszcza w zajęciach domowych – warto skorzystać z usług firm sprzątających. Różnorodność wykonywanych prac, sumienność i dokładność pracowników tej branży odciąży nas z nadmiaru obowiązków, zapewniając spokój i pewność, że wszystko wyglądać będzie perfekcyjnie. Umycie okien, czy wypranie dywanów nie będzie spędzało nam snu z powiek. Zlecając usługi sprzątania regularnie – zapewnimy sobie komfort i zadowolenie z powrotu do czystego domu, w którym pozostanie nam po prostu odpoczywać. Zanim jednak cieszyć się będziemy wnętrzem domowego zacisza – musimy dokonać wyboru właściwej firmy zajmującej się pracami porządkowymi.

Zlecenie sprzątania przez internet? Czemu nie!

Często zdarza się, że proste rozwiązania są po prostu najlepsze. Zgodnie z tą ideą firma Moppy.pl wykorzystując narzędzie, jakim jest internet, stworzyła przejrzysty i łatwy w obsłudze serwis, za pomocą którego zamówimy sprzątanie. Wystarczy wybrać termin wykonania usługi, sprecyzować zakres czynności oraz dokonać płatności online. Można zacząć cieszyć się czystym i uporządkowanym wnętrzem, lśniącymi oknami czy upraną wykładziną, bądź dywanem. Co najważniejsze wszystko odbywa się w prosty i szybki sposób, bez wychodzenia z domu lub konieczności długotrwałego ustalania telefonicznego. Na rynku usług sprzątających firma Moppy.pl prowadząca działalność m. in. we Wrocławiu i jego okolicach, jest pierwszym tego typu podmiotem działającym online. W jej ofercie znajdziemy propozycję 3 rodzajów pakietów: standardowego, premium oraz premium +, w którym każdy kolejny wzbogacony jest o dodatkowe czynności, jak np. mycie lodówki, piekarnika, czy czyszczenie fug łazienkowych.

Co wyróżnia profesjonalistów branży sprzątającej?

Nie każda firma sprzątająca oferuje ubezpieczenie, biorąc pełną odpowiedzialność za szkody spowodowane przez swoich pracowników. Moppy.pl posiada polisę w wysokości 1 mln zł na wypadek powstania uszkodzeń sprzętu czy elementów wykończenia wnętrz.

Zdecydowanie wpływa to na poczucie bezpieczeństwa i spokoju klientów, korzystających z usług sprzątających. Elastyczne podejście do klienta, polegające na dopasowaniu się do jego indywidualnych potrzeb, stanowi podstawę działania firmy, której głównym celem są czystość i porządek.

Źródło: Materiał Partnera

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.