zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Czy Wydział Komunikacji Społecznej dba o dobry wizerunek miasta czy urzędu? Posłuchajcie wywiadu z Gościem Dnia Radia Zawiercie

W czwartek 23 kwietnia Gościem Dnia Radia Zawiercie był Patryk Drabek, naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Zawierciu.

Naczelnika WKS zapytaliśmy o zbieg okoliczności polegający na tym, że jedna z redakcji mediów ogólnopolskich opublikowała artykuł pt. “Radnych w Zawierciu przerósł sprzęt dla dzieci z podstawówki? Zdalnej sesji nie będzie” zanim informacja o braku zdalnej sesji pojawiła się gdziekolwiek indziej w Internecie, nasza redakcja opublikowała tekst godzinę po powyższej publikacji. A artykuł w redakcji ogólnopolskich mediów napisał były wieloletni dziennikarz tej samej redakcji, z której wywodzi się Patryk Drabek – naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej UM.

Wywiadu można posłuchać tutaj:

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

5 KOMENTARZY

  1. dba???hm z czym wojewodztwie slaskim kojarzy sie Zawiercie….. -gdzies kolo Kielc – a to slaskie? – aaa kojarze kolo Sosnowca/Bedzia – korki na maxxxaa -zielone miasto tylko te elewacje blokow -a gdzie to jest ? – najwieksze bezrobocie – pracuja za mniejsza kase wszyscy z rej SZA na Slasku/Zaglebiu..-blismonna Jure tylko informacji turystycznej brak -MIASTO STRACONYCH SZANS A TAKI POTENCJAL MIASTA BLISKO GZM LOTNISKO – brak obwodnicy – 3/4 handlarzy autami to z SZA-:)

  2. Radni mają problem z systemem informatycznym … to nie nasza sprawa, wyborców. Zganiać na innych swoją nieporadność to potrafią, ale zabrać się do nauki, to już ciężko.

  3. Wg. mnie naczelnik nie powiedział prawdy, bo skąd jak nie z urzędu wypłynęła informacja do SE. Poza tym to nie radni nie potrafią obsługiwać komputerów, wyszło to na sesji że pracownik urzędu nie potrafił skonfigurować systemu do zdalnej pracy, jak i wyszło że pracownicy zdalnie pracując niewiele mogą bo nawet pisma na drukarkę nie są wstanie przesłać. System informatyczny w powijakach. Informatyk nie wiedział, że gdy nie ma się oprogramowania jakie UM używa nie zaloguje się do systemu. Bo nie każdy chce i ma taki sam system na swoich komputerach. I to informatyk powinien zobaczyć skoro były próby prowadzone w urzędzie. Tu całkowita kompromitacja pracownika i prezydenta. Logowanie bez potrzeby użycia hasła jak to powiedziała radna Pani Mićka też dowodzi o kompromitacji UM a konkretnie jego pracowników i Prezydenta. Na nic się zdadzą psalmy pochwalne hejterów, kto oglądał sesję to widział i słyszał. Totalny chaos i brak należytych kompetencji po stronie urzędu a nie radnych. Kolejna wtopa prezydenta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.