zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Czy w Zawierciu powstanie czwarty sklep Rossmann?

Według nieoficjalnych informacji w pawilonie handlowym znajdującym się przy ul. Sikorskiego w Zawierciu obok sklepu Kaufland ma powstać czwarty Rossmann w naszym mieście.

W pawilonie przy ul. Sikorskiego otwarto – jak do tej pory – sklep Tedi oraz Catering Wiking. Z nieoficjalnych informacji wynika, że kolejnym obiektem handlowym, którego przygotowanie obecnie trwa jest Rossmann.

Niestety, na chwilę obecną nie mogę potwierdzić żadnych informacji. Poproszę o kontakt w tej sprawie w połowie października – poinformował Jakub Jankowski, Starszy Specjalista ds. Public Relations firmy Rossmann.

W Zawierciu istnieją w tej chwili trzy sklepy Rossmann – w DL Shopping Center Zawiercie przy ul. Leśnej, w Parku Handlowym “Rynek” przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej oraz koło dworca przy ul. 3 Maja.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

13 KOMENTARZY

  1. kto by przypuszczał, że tak tu się dba o wygląd i higienę – pewnie jak mieszkańcy wyostrzą sobie apetyty, to powstanie i z 8 makdonaldów

  2. Skoro jest popyt i firmie się opłaca to niech będzie i 10 sklepów. Komu to przeszkadza znowu ?
    Kfc mogłoby się pojawić w Zawierciu.

  3. Nieważne, ważne, żeby owce zamaskowane chodziły i płaciły gotówką za brak namordnika oszustom 😁. Brawo Zawiercianie bezmyślni.

  4. może 3 pozostałe sklepy nie wyrabiają, mają ogromne kolejki i jest potrzeba otwarcia 4 sklepu produktów pierwszej potrzeby. czy aż tak bogaci są mieszkańcy i mają takie potrzeby? wincyj niemieckich sklepów, tak tego potrzeba temu miastu

  5. same biznesmenny-:( najlepiej wydaje sie cudzie pieniadze. Taka jest potrzeba rynku ktos to obliczyl pomial zabor rosyjski pomial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.