zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Prezydent Zawiercia groził taksówkarzowi? “Nie będę tego komentował” [AKTUALIZACJA]

W sobotę 27 lipca prawdopodobnie doszło do incydentu z udziałem prezydenta Zawiercia.

W sobotę miało miejsce nieoficjalne spotkanie z udziałem prezydenta Zawiercia, skarbnika miasta, dwóch naczelników wydziałów urzędu miejskiego oraz jednego radnego związanego z ugrupowaniem prezydenta Zawiercia. Spotkanie miało miejsce w prywatnym mieszkaniu przy ul. Blanowskiej w Zawierciu (jeden z uczestników spotkania prosił o sprostowanie tej informacji argumentując to słowami, że spotkanie miało miejsce nie w mieszkaniu, ale m.in. przed blokiem). 

Po spotkaniu po prezydenta Zawiercia przyjechała taksówka, prowadził ją mężczyzna zatrudniony od wielu lat w jednej z jednostek organizacyjnych miasta (prosił o nieujawnianie jego nazwiska). Z informacji otrzymanych przez naszą redakcję po wejściu prezydenta do pojazdu taksówkarz odmówił realizacji kursu, ponieważ pasażer był w stanie nietrzeźwości. Z nieoficjalnych informacji wynika, że prezydent miał w odpowiedzi zaatakować słownie taksówkarza oraz grozić zwolnieniem zarówno taksówkarza, jak i jego żony (pracuje ona w urzędzie miejskim). Według niepotwierdzonych informacji miało nawet dojść do fizycznego ataku na taksówkarza.

Redakcja zawiercianskie.pl dotarła do taksówkarza, który w sobotę przyjechał swoją taksówką po włodarza Zawiercia.

Nie udzielam żadnych komentarzy – mówił taksówkarz.

Na kilkukrotnie zadawane pytanie o to, czy potwierdza fakt otrzymania gróźb od prezydenta oraz o to, czy został przez niego zaatakowany, taksówkarz wielokrotnie powtarzał “nie komentuję”.

Dwóch uczestników spotkania, których zapytaliśmy o to, czy taki incydent miał miejsce stwierdziło, że nie wie, ale jednocześnie potwierdziło fakt wejścia przez prezydenta do taksówki i opuszczenia przez niego pojazdu po chwili. Co było powodem opuszczenia taksówki? Uczestnicy spotkania podkreślają, że nie wiedzą.

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy również prezydenta Zawiercia. Oto, co odpowiedział:

AKTUALIZACJA – 31.07.2019, 08:38:

Według informacji otrzymanych od jednego ze współtwórców strony UczciweZawiercie.pl, taksówkarz złożył zawiadomienie do Prokuratury Generalnej (z powodu związków rodzinnych zawierciańskiego prokuratora z jednym ze świadków zdarzenia) o popełnienia przestępstwa przez prezydenta Zawiercia.

95 KOMENTARZY

 1. Ta sprawa powinna być zbadana dogłębnie przez odpowiednie służby. Odpowiedzi typu nie będę tego komentował są skandaliczne, bo prezydent miasta nie jest osobą prywatną, a osobą publiczną. Jeśli nie chce być osobą publiczną to niech poda się do dymisji. Jeśli zawierciańskie.pl według Pana Prezydenta Konarskiego kłamie, a tak wynika z wypowiedzi prezydenta to dlaczego Prezydent nie pozwie redakcji do sądu? Czyżby Pan Prezydent się bał werdyktu? Odwagi troszkę by się panu Prezydentowi przydało.

  • Kiedy idę na imprezę nie siadam za kirownicę. Jak każdy normalny człowiek po imprezie dzwonię po taxi. Omega moźe Ty i redakcja podacie nr boczny tegp pobitwgo taksówkarza? Gwarantuję że już nigdy z nim nikt nie pojedzie. A poprzednicy Konarskiego wozili się ze strażą miejską.

   • Padły zarzuty wobec Prezydenta. Powinien wszystko wyjaśnić. Zamiast wyjaśnić powiedział, że nie zaprzecza ani nie potwierdza. To nie jest atak na Pana Prezydenta Konarskiego, bo każdy kto jest lub będzie Prezydentem powinien być krystalicznie czysty. To mówił sam Prezydent. Prezydent wystawia sobie daje świadectwo brakiem komentarza.

   • ŚMIECHU WARTE

    Czy owy „taksówkarz” to nie przyjaciel WG zatrudniony przez niego i uczęszczający regularnie na jego imprezy?

    Szkoda, że do Trybunału w Hadze nie wniósł zawiadomienia.

    .

   • “wujku” skoro cierpisz na luźne stolce, chyba najlepiej będzie, gdy wybierzesz się do lekarza albo apteki, tam Ci pomogą “wujaszku”. Polecam też powrót do podstawówki, tam uczą “wujaszku” czytania ze zrozumieniem..w moim wpisie trudno doszukiwać się jakichkolwiek kłamst, bo do samej sytuacji się nie odnoszę, tylko do wzmożonej aktywności i agresji słownej Twojej i Twoich funfli..pisałam już wcześniej “po co się tak podniecać”, skoro to podobno stek bzdur. Zamiast siedzieć na necie, uciekaj do lekarza..

 2. Żałosne że ktoś posuwa się do takich pomówień. Jak nie ma już żadnych argumentów to najprościej rzucić fałszywe oskarżenia. Do czego się jeszcze posunie redaktor?

  • Boże, jakim trzeba być tępym człowiekiem,że w kółko zadawać to samo pytanie. Odpowiedź Pan “redaktor” uzyskał- że prezydent nie będzie tego komentował. Ale widać pewne rzeczy dla niektórych są nieco mniej zrozumiałe. Ale to się nazywa sztuczne szczucie i szukanie sensacji. Czegoś to ludzie dla pieniędzy nie zrobią- nawet pozbędą się resztek człowieczeństwa, jak pan pseudo-redaktor. Swoją drogą- nazywanie tego pana redaktorem i dziennikarzem to mega nadużycie i uwłaczanie prawdziwym dziennikarzom,którzy nie zniżają się do takiego poziomu. Aż żal tego słuchać. A dwa- skoro taksówkarz nie komentuje….to skąd informacja o domniemanym zajściu? Zadziwiające to jest. Na miejscu pana Prezydenta złożyłabym doniesienie na tego redaktorzynę o pomówienie i zniesławienie. Na to jest już paragraf. Ale jak widać pan “redaktor” ma takie zaślepki na oczach od pieniędzy od swoich “pracodawców”, że nawet już nie myśli co pisze i mówi.

 3. Jeżeli konarski nie komentuje to chyba jasne że ma coś do ukrycia.. zdolny jest jeszcze do wielu rzeczy o czym się wszyscy dowiemy !

 4. Fakty – brak jakiegokolwiek potwierdzenia opisywanych okoliczności, ani ze strony Prezydenta, ani ze strony taksówkarza. Jedyne potwierdzenie (anonimowe) dotyczy “faktu wejścia przez prezydenta do taksówki i opuszczenia przez niego pojazdu po chwili”.

  W oparciu o powyższe konstruowane są insynuacje:
  1. nietrzeźwość prezydenta,
  2. groźby werbalne ze strony prezydenta,
  3. potencjalne naruszenie nietykalności cielesnej taksówkarza.

  Poziom Plotka.

  Redaktorze, najpierw zweryfikuj fakty, potem je opisuj.

 5. Czyżby zabrakło PR-owca? Pan Prezydent nie wiedział co odpowiedzieć. Przepraszam, ale miałam okazję rozmawiać z Panem Prezydentem i zachowanie jakie zaprezentował wtedy Pan Konarski nie przystoi osobie publicznej.

 6. Redaktor zadaje konkretne pytanie “TAK” czy “NIE” odpowiedzi brak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • dzis ufo laduje w SAG ……a jutro ma byc obwodnica…….mozecie polecic inny portal o zawiercianskim rozwoju SAG

 7. Prezydent jest osobą publiczną . Padają określone zarzuty do których nie potrafi się odnieść ani wyjaśnić opinii publicznej ewentualnego przebiegu zdarzenia. To budzi uzasadnione wątpliwości i daje podstawę do twierdzenia, iż tak było jak się mówi w mediach. Padają zarzuty ataku na taksówkarza, kierowania gróźb pod jego adresem to są czyny karalne.

 8. Pan Konarski mówił, że prezydentem jest się 24/h siedem dni w tygodniu. To ja oczekuję od prezydenta, że będzie trzeźwy w pracy.

 9. czy ktoś wie jak zakończyła się sprawa p. Konarskiego z tłumaczką j. rosyjskiego z która byl na delegacji w Kamieńcu Podolskim

   • Ale bzdury, dajcie spokój. To, że po wypiciu alkoholu wezwał taxi, to tylko dobrze o nim świadczy. Inni jeżdżą mając po 2,5 promila, vide Kamil D. i nie mają z tym problemu. Jeśli taksówkarz odmówił, to trzeba było wezwać inną taksówkę i tyle w temacie. Prezydent tak jak kazdy w tej sytuacji miał prawo się zdenerwowac, przecież też jest człowiekiem, a nie Panem Bogiem. Czytając niektóre komentarze i ten artykuł, to aż się nie chce wierzyć, że tyle zawiści i braku logicznego myślenia jest w narodzie.

 10. dla mnie sprawa prosta , prosta odpowiedz tak lub nie a p. Konarski nie potrafi odpowiedzic może nie pamietał co robił , swój chlop napić sie tez potrafi

 11. Pan Ryszard był znany z tego, ze na spotkaniach mniej lub bardziej oficjalnych pijał wyłącznie cienką herbatkę bez cukru lub ew tylko wodę, ale tą bez gazu. Z bankietów zwykł wracać tylko piechotą, spacerkiem, klaniajac się mieszkancom. Straż miejska jechala za nim czuwajac nad jego bezpieczenstwem. Tak było, i wszyscy co to czytają, wiedzą że to szczera prawda. Jak było z Panem Łukaszem, tego nie wiadomo.

 12. Pewnych rzeczy się nie komentuje. Prezydent to nie monarcha, ale zobaczcie przykład Pałacu Buckingham. Oni wszystkich informacji, które pojawiają się na ich temat nie komentują. Jeżeli taksówkarz jest poszkodowany, to nich zgłosi sprawę na policję.

 13. Ubluzanie Panu Kmiecikowi wulgarnymi wpisami niczego nie zmieni. Prezydent dostał konkretne pytanie na które mógł odpowiedzieć tak lub nie. Odmawiając komentarza w sposób oczywisty pokazuje że ma coś do ukrycia. Ten wywiad a w zasadzie 1 proste pytanie bardzo wiele pokazało. Jeżeli ta sytuacja miała miejsce to jest to skandal.

 14. Podajcie które to TAXI , my takich beszczelnych zlotówek w Zawierciu nie będziemy tolerować….. TAKI CWANIAK A BOI SIĘ PODAĆ DANYCH NAWET NUMERU TARYFY , TAKI ZWOLENIK KRASALI CO NIE RAZ ICH WOZIŁ. od byłych uxxxx się dowiemy która złotówa

 15. KARZEŁ ma dużo czasu i wpisuje wiele komentarzy myśląc, że skieruje dyskusje przeciw Prezydentowi. Nie pamięta ile to razy grzał gorzałę z Jolą na obiektach należących do urzędu. Ale jego wpisywane teksty są jednolite, jeżeli jesteś mężczyzną oraz człowiekiem honoru to ujawnij się i złóż zawiadomienie do prokuratury. KARZEŁ nigdy nie miał honoru, nie był mężczyzną, jedynie przydupasem, lizo dupkiem, sługusem i nigdy już nie będzie prezydentem, chwała mu za to.

  • #ANONIM
   “Gdy słucham,jak i co mówisz,słyszę czym jesteś”.
   Współczuję obecnemu Prezydentowi posiadania zwolenników o takim poziomie kultury jak autor powyższego wpisu.

 16. Przecież m.in. w takich przypadkach (pod wpływem alko) zamawia się taxi. Dlaczego osoba świadcząca takie usługi, odmówiła ? Czy Pan Prezydent mógł być, aż w tak złym stanie, aby można było nie zrealizować zlecenia? Czy taksówkarz wiedział, że to Prezydent i skąd Prezydent wiedział, że żona taksówkarza pracuje w Urzędzie ? To są niepotrzebne kwasy i wyglądają na jakieś osobiste uprzedzenia. Taksówkarz mało profesjonalny – wstyd dla branży

 17. Tonacy brzytwy się chwyta a ten kto stracił stołek jak widać zdolny jest do wszystkiego. W Zawierciu jak w dawnym KC stare lubi panować a tu mlody chce rzadzic więc.. wszystkie chwyty dozwolone. A nie prościej żyć spokojnie na emeryturze, doradzać a nie kopać?

 18. Pan Prezydent mógł sprawę od razu wyjaśnić wczoraj putany w Radio Zawiercie. Dlaczego nie zaprzeczył? Każdy człowiek kategorycznie by to zdementował . prezydent jest osobą publiczną i mieszkańcy mają prawo wiedzieć czy takie rzeczy miały miejsce.

 19. Lubię się napić. Jak każdy. Zdarzyło mi się, że taksówkarz odmówił mi kursu. Jednak nie dusiłem go za to – resztki świadomości “rozumowały”, że to troska o tapicerkę 🙂 Mamy prezydenta na jakiego zasłużyliśmy. Śmieją się z Zawiercia ogólnopolskie media. Ptaszki w Zawierciu ćwierkają, że sprawa będzie miała ciąg dalszy na wokandzie. Nie podniecając się komentatorzy poczekajmy na ciąg dalszy.

 20. Cała Polska sśmiała się , jakiego Kurdupla Prezydenta mieliśmy. Teraz mamy wspaniałego Prezydenta wybranego w demokratycznych wyborach. Z tego powodu nas szanują, a mieszkańcy z dmą i wielką wesołością spoglądają w przyszłość.

 21. Żadna że stron nie będzie komentować… A portal robić coś z niczego …wielka sensację… poziom portalu spada na dno…

  • Szanowny Panie Redaktorze!
   W skupieniu i z pełną uwagą, ale jednocześnie z angielską cierpliwością czytałem Pańską mrożącą krew w żyłach relację z tego sensacyjnego zdarzenia sprzed bloku na ul. Blanowskiej. Zdumiony jestem Pańskim natręctwem z jakim zadawał Pan prezydentowi ciągle jedno i to samo pytanie, a jednocześnie zignorował całkowicie wątek owego tajemniczego taksówkarza, który podobno woził po różnych imprezach byłych dzielnych włodarzy naszego nieszczęśliwego miasta. Cierpi na tym wiarygodność tej relacji bo tylko człowiek głębokiej “wiary” może jej bezkrytycznie zaufać. Tym bardziej, że miałem koszmarny sen o sponsorach zawierciańskich mediów wśród których był między innymi prezes Aluronu, który nalega na prezydenta aby miasto finansowało jego prywatny klub sportowy i jest żywo zainteresowany tym aby poniżając prezydenta, zmusić go do wydania naszych pieniędzy na ten cel, oczywiście kosztem pilniejszych wydatków na cele publiczne.
   Bardzo liczę na to, że z podobną determinacją zajmie się Pan wyjaśnieniem roli owego taksówkarza w tym zdarzeniu oraz ujawni nazwiska tych, którzy finansują Pańskie media, a tym samym rozwieje wątpliwości i podejrzenia, że są to ludzie związani z Zawierciańską
   Ośmiornicą.
   Na razie bez poważania, Czorgut

 22. Nie wydaje mi się żeby taksówkarz to wymyślił. Niby po co? Pan prezydent to jego pracodawca przecież i to nie ma większego sensu żeby tak zmyślać. Uważam że jest to bardzo prawdopodobne że tak mogło być.

  • Od dziesiątków lat taksiarze współpracowali z ubowcami, esbekami, agentami wywiadów, milicją i byli wykorzystywani do organizowanych prowokacji przez te służby . Teraz wykorzystywani są przez różne mafie i lokalne układy, a ponieważ Zawiercie to miasto układów i szarej strefy więc pewnie służą teraz tym, których Konarski odsunął od władzy i wpływów.

 23. Mnie to pachnie stowarzyszeniem nie dla kopalni , bo brat działacza tego stowarzyszenia opłacanego przez prezesa huty, “pracuje ” w redakcji zawierciańskie.pl. Szajka byłej rady gospodarczej przy Grimie to ci sami ludzie, którzy organizują nagonkę na Konarskiego bo rozpędził ich na cztery wiatry.

  • Media finansowane przez przeciwników obecnego Prezydenta. Dobrych słów bym się nie spodziewał raczej. Panie Prezydencie, jesteśmy z Panem! Wytrwałości w rozbijaniu zawiercianskiego betonu!! Beton się kruszy, a to pewne środowiska boli, oj boli…

 24. Klub siatkarski jest obecnie najlepszą reklamą naszego miasta. Z tego co wiem P. Konarski będąc jeszcze wiceprezydentem obiecał finansowanie klubu na określonym poziomie. Jednak obietnic nie spełnił. Klub ma wielu sponsorów i szkoda, że miasto wycofało się z jego wsparcia. Co do przeznaczenia pieniędzy na pilniejsze cele publiczne to rozumiem, że masz na myśli angażowanie środków w odczarowywanie Marszałkowskiej, gdzie prawie wszystkie budynki nie mają uregulowanego statusu prawnego, są administrowane przez ZGM a jakiekolwiek remonty podnoszące wartość budynku będą skutkowały pojawieniem się spadkobierców z wiadomego kraju z odpowiednimi pakietami roszczeń. Chyba, że o to chodzi aby z publicznych pieniędzy odnowić nieruchomości a potem je oddać. Oni sami nie dadzą 1 szekela. Wystarczy spojrzeć jak wygląda budynek ich synagogi. Odzyskali go i tyle, spokojnie popada w ruinę. Oddzielną sprawą jest posterunek straży miejskiej na tej ulicy. No po prostu strzał w 10. Zaczynam sądzić, że dla P. Prezydenta Marszałkowska to będzie wyzwanie tej kadencji

  • Klub siatkarski nie reklamuje Zawiercia tylko prywatne spółki Aluron i Virtu. Ponadto korzysta bezpłatnie z miejskiej hali sportowej oraz wszystkich mediów i obsługi hali, czyli miasto ponosi wszystkie koszty, a nie prywatny klub. Krakowska WISŁA płaci miastu za wynajem stadionu 200 tysięcy za rozegranie na nim każdego meczu.
   Wcale nie uważam żeby przeznaczyć publiczne pieniądze na rewitalizację Marszałkowskiej. Wręcz przeciwnie, wszystkie budynki na tej ulicy, a także na Hożej, Porębskiej i innych w tej okolicy należy wyburzyć, teren zrekultywować i ogłosić międzynarodowy konkurs na zagospodarowanie tej przestrzeni zgodnie z aktualnymi potrzebami mieszkańców naszego miasta.

    • Klub siatkarski nosi nazwę Aluron Virtu Warta Zawiercie czyli miasto wymieniane jest/ było jako sponsor/współwłaściciel klubu. To nie Tobie prezydent składał obietnice w temacie jego finansowania więc nie masz go z czego zwalniać. A co do odpłatności za halę miejską, to jeżeli stać kilku chłopaków aby pograć tam w piłkę (odpłatnie) to raczej nie są to koszty mające znaczenie dla klubu. Oczywiście jeżeli prezydent zażyczy sobie 200 tys za mecz to klub zmieni nazwę na Aluron Virtu Myszków czy Poręba. Zaznaczam , że nie byłam na żadnym meczu klubu i nie znam nikogo z zarządu ani też zawodników. Moja wypowiedź wynika z tego, że pochodzę z Zawiercia i wizerunek miasta leży mi na sercu. A prezydent swoimi działaniami, delikatnie mówiąc) go nie poprawia.
     Natomiast zgadzam się w całości z Tobą w temacie “rekultywacji ” Marszałkowskiej i przyległych ulic 🙂 Wyburzyć i posadzić drzewa lub zasiać trawę. Ostrożna byłabym w temacie inwestycji w budowle, bo zaraz po oddaniu do użytkowania znajdzie się z pewnością potomek współwłaściciela gruntu z przygotowaną teczką roszczeń.

   • To prawda. Od stycznia 2014 roku. ZGM zwrócił budynek, którym administrował. Stało się tak ponieważ zwrotu budynku zażądała Komisja Regulacyjna ds. Gmin Wyznaniowych Żydowskich . Wszystkie przeszkody w temacie przeniesienia prawa własności ustały w lipcu 2013 roku. Sprawa jest zawieszona, formalnie postępowanie się toczy a skarb państwa nie może rozporządzać nieruchomością w tym ponosić nakładów inwestycyjnych. Problemem jest to, że gmina żydowska teraz nie chce budynku ze względu na konieczność remontu. Oddać też nie chce bo oczekuje na jakąś rekompensatę lub odszkodowanie.

   • Jeśli uważasz, że nazwa naszego miasta wymieniona na czwartym miejscu nazwy klubu promuje Zawiercie, to jesteś w błędzie. Miasto nasze znane jest z licznych afer w urzędach i zakładach pracy, ale takiej promocji nie życzę sobie. Natomiast prezydent składał obietnice między innymi w moim imieniu i z tej obietnicy go zwalniam. Jestem przekonany, że zrobi to samo większość mieszkańców naszego miasta. Obawa, że potomkowie gruntów w tym rejonie Zawiercia będą dochodzić roszczeń jest przesadna, bo ich zobowiązania z tytułu podatków i innych opłat znacznie przekraczają wartość tych gruntów.

    • Po pierwsze pozycja w nazwie klubu czy wielkość logo winno odpowiadać wielkości dofinansowania a co do roszczeń to jesteś naiwny. Podatków nie płacili bo winni je płacić użytkownicy lokali lub ich administratorzy. Poza tym nie otrzymali żadnego nakazu zapłaty a w dominującej większości roszczenie się przedawniło Zdolny prawnik udowodni, że pociotek właściciela ma w Polsce dom, który popadł w ruinę z wina administratora, który czerpał z niego korzyści- czynsz a nie dbał. Tak ,że żądać będą odnowionej nieruchomości i rekompensaty utraconych korzyści. Skoro chcą dochodzić roszczeń w imię ustawy 447 to ja nie spałabym spokojnie. Ten naród nie żyje z pracy tylko z obrotu pieniądza i rozmaitych geszeftów.

     • Nazwa klubu jest tak durna, że uzupełnienie jej nazwą naszego miasta jest dla klubu zaszczytem, który otrzymał od nas nieodpłatnie i powinien być nam za to wdzięczny. Natomiast podatki płacą właściciele lub spadkobiercy , a nie użytkownicy, nakaz płatniczy otrzymają gdy przedstawią akt własności. Ustawa 447 dotyczy mienia bezspadkowego i nie dotyczy tego przypadku. ALE MY POLACY MUSIMY WYMAGAĆ OD RZĄDU ABY KATEGORYCZNIE ODRZUCIŁ ŻYDOWSKIE ROSZCZENIA I ŻĄDAŁ OD TRAMPA, KTÓRY WYBIERA SIĘ DO POLSKI O UCHYLENIA TEJ USTAWY.

 25. Same niepotwierdzone spekulacje, ale… gdyby to była czysta fikcja, to każdy by w takiej sytuacji zaprzeczył na miejscu pezydenta.

 26. Czy sprawa szeroko komentowana przez media i stawiająca jedynego włodarza 50 tysięcznego miasta mrok, czyli: czynną napaść na taksówkarza, groźby karalne nie powinna być wszczęta przez prokuraturę z urzędu. Rozwieje to wszelkie wątpliwości. Wyrok jest jeden winny lub nie. Pokrętne tłumaczenie działaczy odnowy, iż spotkanie miało miejsce pod blokiem odczytuję jako spożywanie alkoholu w miejscu publicznym. Gdzie Policja? Dla towarzystwa za przyznanie się do czegoś takiego już powinny być wystawione mandaty.

  • Ta sprawa to wymysł zawierciańskich mediotów i ich MOCODAWCÓW, bo nie ma na te wypisywane bzdety żadnych dowodów ! Dlaczego ty szubrawcu podpisujący się nickiem ” Ja ” milczałeś jak starosta zawierciański i huciany związkowiec wrócili ze służbowego wyjazdu do Czech z pozszywanymi głowami i podbitymi i posiniaczonymi głowami jakby byli na froncie w Donbasie , a nie na tak zwanym “szkoleniu” w Czechach ? Dlaczego prokuratura nie zajęła się z urzędu tą sprawą ? Może dlatego, że ta sprawa nie dotyczyła działaczy odNowy tylko Pisu , który robi wszystko żeby wcisnąć Konarskiemu swojego człowieka na zastępcę .

 27. Niech ten pseudo taxi Arek upubliczni nagranie z taxi z wnetrza , czekamy , bo my mieszkańcy już wiemy kim jest taxi i czyim zwolenikiem. A wiekszość na złotowkach to byli Polxxxxxx

 28. hm..sądząc po agresji wpisów, niskim poziomie komentarzy i bardzo dużej aktywności ze strony komentujących zwolenników Pana Prezydenta, nasuwa się tylko jedno podsumowanie artykułu – czemu się tak niezdrowo podniecacie, skoro twierdzicie, że to nieprawda? Wasza wzmożona aktywność jest co najmniej podejrzana. Ktoś kto wylewa taką tonę jadu z siebie, musi być chyba mocno zdesperowany…taka luźna refleksja..

  • @DESPERACJA? PANIKA? OCB

   Dokładnie to samo przed chwilą pomyślałam 😉
   Ruszyła lawina gównoburzy obrażająca Pana Redaktora, Pana Taksówkarza, Pana Prezesa Aluronu, byłego Pana Prezydenta, poniektórych Komentujących i Bóg wie kogo jeszcze. Wszyscy źli, niedobrzy, skorumpowani, podstawieni itp.
   Tylko Pan Prezydent Konarski jak łza. Krystalicznie czysty.

   Fałszywe konta internetowe ruszyły do boju.
   W powietrzu czuć desperację.
   Idę po popcorn.

   • do Lady
    Czorgut napisał: “Klub siatkarski nie reklamuje Zawiercia tylko prywatne spółki Aluron i Virtu. Ponadto korzysta bezpłatnie z miejskiej hali sportowej oraz wszystkich mediów i obsługi hali, czyli miasto ponosi wszystkie koszty, a nie prywatny klub. Krakowska WISŁA płaci miastu za wynajem stadionu 200 tysięcy za rozegranie na nim każdego meczu.”

    Mam pytanie? Gdzie tu według Ciebie jest obrażanie Pana Prezesa Aluronu? Czy we wpisie internauty Czorguta jest choć SŁOWO NIEPRAWDY????
    Szkoda, że ta prawda nie jest szeroko rozpowszechniana bo może mieszkańcy Zawiercia zmienili by swoje stanowisko wobec tzw. “promocji” jaką daje klub siatkarski. Miasto dotuje ten klub zdecydowanie ponad wszelką miarę, i ja jako mieszkanka Zawiercia nie wyrażam na to swojej zgody.

    • Poważnie???? Ty potrafisz myśleć???? Gdyby to była prawda to byś wiedziała, że ” Pan Taksówkarz ” to najbezpieczniejszy sposób rozprowadzania zakazanego towaru. A skoro idziesz po popcorn, to wstąp po drodze do apteki i kup sobie SAPIENCJI. BARDZO jest ci potrzebna.

  • Luźny to może być stolec, a twoja refleksja jest GĘSTA od jadu i kłamstw, bo gdyby to była prawda co bredzi ten rzekomy taksówkarz to powinien wezwać policję na miejsce zdarzenia , ale widocznie ten były esbek był pijany i naćpany i wolał nie ryzykować, albo WCALE TAKIEGO ZDARZENIA NIE BYŁO !!!!

 29. “wujku” skoro cierpisz na luźne stolce, chyba najlepiej będzie, gdy wybierzesz się do lekarza albo apteki, tam Ci pomogą “wujaszku”. Polecam też powrót do podstawówki, tam uczą “wujaszku” czytania ze zrozumieniem..w moim wpisie trudno doszukiwać się jakichkolwiek kłamst, bo do samej sytuacji się nie odnoszę, tylko do wzmożonej aktywności i agresji słownej Twojej i Twoich funfli..pisałam już wcześniej “po co się tak podniecać”, skoro to podobno stek bzdur. Zamiast siedzieć na necie, uciekaj do lekarza..

  • Wcale nie trzeba doszukiwać się w Twoim wpisie kłamstw , bo cały ten tekst to jedna wielka insynuacja , a to jest to samo.

  • Prędzej zostanę cesarzem Chin niż zobaczę to video, a Konarski wysiadł z tej taksówki dlatego , bo ” Pan Taksiarz ” był pewnie narąbany !

 30. A ja zapytam czy za wynajęcie hali płaci Viret, bo były viceprezes teraz wielki naczelnik i nie może pewnie przeżyć, że Aluron to jest coś a Viret na cóż przy takim zarządzie stoczył się do II ligi 🙂 🙂 🙂 zapomniał jednak zadzwonić po odpowiedniego taksówkarza 🙂 🙂 🙂 i chwała mu za to o ile to prawda 🙂 🙂 🙂

 31. Taksówkarz powinien przedstawić jakiejkolwiek dowody na to, że takie zdarzenia, które rzekomo miały miejsce wewnątrz taksówki, rzeczywiście nastąpiły. Dziwnym trafem nie jest w stanie przedstawić nagrania, które podobno zostało wykonane. Dlaczego tego nie zrobi? Mówi się, iż dziennikarstwo jest drugim, najstarszym zawodem świata. Dziennikarz powinien w sposób obiektywny i rzetelny przedstawiać sprawdzone informacje. Na tym portalu niestety nie odnajdziemy takiego dziennikarstwa. Publikuje się tutaj niesprawdzone informacje, ewidentnie oczerniajace jedną ze stron, usuwa się niewygodne komentarze, portal jest wyraźnie stronniczy, a miał szansę być rzetelnym, obiektywnym medium lokalnym. Tak się nie stało? Czym/czyim zatem jest? Niech każdy sam sobie na to odpowie.

 32. Ludzie o czym Wy piszecie? To czy była jakaś agresja słowna lub fizyczna ma podobno zostać rozstrzygnięte przez Sąd. Do czasu wydania wyroku woda na młyn wszystkie komentarze. Mnie przeraża: “że spotkanie miało miejsce nie w mieszkaniu, ale m.in. przed blokiem”. Prezydent miasta, wraz z innymi osobami z władz?, radnymi?, pracownikami spółek miejskich? – nie wiem kim, imprezuje PRZED BLOKIEM?….. Prezydent 50 000 miasta imprezuje przed blokiem….. No to się doczekaliśmy WŁODARZY miasta. Po tych kilku miesiącach Pana rządów wiem jedno – mój głos na Pana był stracony. Robi Pan wszystko, aby ta kadencja była dla Pana ostatnia. Może pora zająć się pracą? Bo na razie mamy Igrzyska: imprezki, koncerty, marsze itd, ale nie mamy chleba. Może pora zająć się czymś poważnym? Fotografowanie się wszędzie i ze wszystkimi to nie praca. Nie za to Pan bierze pieniądze z naszych podatków. I niech Pan zmieni doradców, jeśli ich Pan ma, na poważniejszych.

 33. W “Kurierze Zawierciańskim” jest cały artykuł o wydarzeniach “na Blanowskiej” i “na Ukrainie”. Taksówkarz nie zgłosił sprawy na policję. Nie był też zastraszany. Potwierdza jedynie, że “został zaatakowany”. Żadnych szczegółów nie podaje.

 34. “AKTUALIZACJA – 31.07.2019, 08:38:

  Taksówkarz złożył zawiadomienie do Prokuratury Generalnej (z powodu związków rodzinnych zawierciańskiego prokuratora z jednym ze świadków zdarzenia) o popełnienia przestępstwa przez prezydenta Zawiercia Łukasza Konarskiego. Wkrótce więcej informacji.”

  Kierowca taksówki nie złożył zawiadomienia na policję. Czy złożył do prokuratury? Czy ktoś to potwierdzi? Pomijam fakt, że nie ma już Prokuratury Generalnej. Od 2016 roku Prokuraturę Generalną zastąpiono Prokuraturą Krajową.

 35. Sprawa jest prosta, taksiarz, stary cwaniak oraz znajomy Macha i Grima, nie przepada za Konarskim. Dlaczego? Bo jego zona oczywiscie dziwnym trafem dostala posade jeszcze za czasow Macha i trzyma ze starym ukladem, ktory delikatnie mowiac, nie przepada za Konarskim. Kazdy to wie, kto tam pracuje. A ze uklady sie posypaly po wyborach i Grim nie trzyma juz reki w prezydium, to oczywiscie po starej znajomosci chce dokopac Konarskiemu. Problem w tym, ze taksiarz, cwany lisek nie przemyslal chyba zbyt dobrze swojej strategii. W takiej sytuacji, pierwsza reakcja jest natychmiatowy kontakt z Policja i zlozenie zawiadomienia i grozbach itd. Policja na miejscu moze przeprowadzic dochodzenie, poszukac swiadkow, zbadac uczestnikow alkomatem itd. Po kilku dniach to kazdy moze sobie cos tam powiedziec, ale zeby skladac zawiadomienie do Prokuratury, zamiast na Policje to trzeba byc naprawde desperatem i nie miec pojecia co sie robi. Jedzie mi tutaj sledziem na kilometr, taksiarz chyba nie przemyslal tego do konca…

 36. Dlaczego tyle piany bijecie na temat zdarzenia, którego może wcale nie było, a milczycie o ogromnej korupcji w Powiatowym Urzędzie Pracy ? Redakcja też ZANIEMÓWIŁA, a przecież zostało zatrzymanych 23 osoby i kilkoro aresztowanych w tym syn dyrektorki PUP. Kilka osób już zostało skazanych i dobrowolnie poddało się każe ! Nadal nie wiemy kim są ci kryminaliści, a przecież dla naszego bezpieczeństwa jest ważne kim są ci przestępcy. Oczekujemy od Redakcji zajęcia się tą sprawą i poinformowania nas o wynikach śledztwa .

 37. Na Prezydenta Konarskiego to nagonka są ludzie w Zawierciu którzy nie za wszelką cenę chcą zniszczyć urzędującego Prezydenta a podam więcej w ostatnim czasie mają dziwne sceny na terenie Zawiercia nawet agresywni ludzie w autobusach ZKM-u nawet dochodzi do pobić kierowców ZKM-u a potem komentarze że bije się ludzi Konarskiego i Prezydent nic z tym nie robi do ostatniego pobicia kierowcy doszło w Styczniu tego roku ale żeby było zabawnie agresorem bandytą który pobił kierowcę okazał się Policjant z Myszkowa któremu do tej pory nic nie zarzucono a sprawę powoli zamiata się pod dywan takie mamy służby w naszym Mieście

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.