zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Czwarty protest w Zawierciu [WIDEO+ZDJĘCIA]

W czwartek 5 listopada przez Zawiercie przeszedł czwarty protest przeciw wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego.

W jego trakcie przemawiali głównie Jarosław Mazanek, redaktor naczelny “Kuriera Zawierciańskiego” i “Gazety Myszkowskiej” oraz Miłosz Łągiewka, zawierciański radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego.

Zobaczcie nagranie z protestu:

_

Zdjęcia i nagranie: Michał Siciński

28 KOMENTARZY

 1. Szkoda zdrowia . Trzeba było myśleć jak się głosowało przy urnie wyborczej.
  Kolejny przykład zgoda na dalsze badania dla kopalni cynku : co Wam jeszcze mają obiecać za X na karcie wyborczej ?
  Macie nauczkę- może dojrzejecie …..

 2. Ten Mazanek dał się już poznać w Zawierciu na początku lat dziewięćdziesiątych z jak najgorszej strony, a teraz znów się pojawił żeby siać zamęt. Ciekawe które służby go uruchomiły do organizowania fermentu w naszym mieście. Dlaczego nie organizuje tych głupawych imprez w Myszkowie ? Przecież mieszka w nowej willi przy drodze do Żarek Letniska, ale w Myszkowie wiedzą co to za element. Ciekawe za czyje pieniądze wybudował tą willę i kupił w Zawierciu segment w pawilonach koło “Jamnika ” ? Nie dajcie się młodzieży zawierciańska manipulować przez tego chłystka.

  • Zauważyć można że redaktor naczelny jest takim mentorem tych protestów hmmm niby strajk kobiet a jako przewodniczący tego czegoś nazywanym protestem jest p.Mazanek szkoda że nie było jakieś kobiety jako przewodniczącej tylko chłopa se wybrały ciekawe co redaktorkowi obiecano za prowadzenie tego cyrku z małpkami

 3. Brawo, dziewczyny! Trzymajcie się, a od redaktora się odwalcie. Majątkami swoimi się martwcie i nie zaglądajcie do portfela innych. Kobiety walczcie bo z takimi ch… co uważają się za wyższą rasę to tak trzeba. ***** ***

  • Napisała inteligentna inaczej cieszy mnie to że te protesty zdechły śmiercią naturalną, bo ile można chodzić teraz zróbcie performance taki jak ta para pod pałacem prezydenckim w Warszawie będzie z czego się pośmiać

  • Interesuje nas skąd Mazanek ma pieniądze, bo na pewno nie pochodzą one z jego pracy. Do tego brukowca, którego drukuje musi jeszcze dopłacać, bo nikt wypocin Mazanka nie chce czytać. Stąd prosty wniosek , że jego pieniądze mają kryminalne źródło i to nas musi interesować, bo od tego zależy nasze bezpieczeństwo.

   • Tych szczyli nazwoził Mazanek z Myszkowa na motorku za kilkadziesiąt tysięcy, którym szpanuje gawiedzi. Skąd ma pieniądze ?

 4. Niedorozwoje, szkodzące innym. Siewcy śmierci jak to ktoś ostatnio powiedział, szkoda tylko ze nie swojej tylko innych.
  316 nowych przypadków i 2 zgony w powiecie Zawierciańskim w ciągu 1 dnia. Mało Wam ?

 5. Interesuje nas skąd Mazanek ma pieniądze, bo na pewno nie pochodzą one z jego pracy. Do tego brukowca, którego drukuje musi jeszcze dopłacać, bo nikt wypocin Mazanka nie chce czytać. Stąd prosty wniosek , że jego pieniądze mają kryminalne źródło i to nas musi interesować, bo od tego zależy nasze bezpieczeństwo.

 6. Brawo! Covid Was nie tyka widze o na to Wasza rodzina jak sie zarazi! Skad Pan ma pieniadze na protesty moze Pan sobie robi te prostesty w Myszkowie i “odpier****” sie od Zawiercia!

 7. Ciekawe też kto wynajął Mazanka do nagonki na Konarskiego ? Ten człowieczek ma kompleksy, bo od 30-lat próbuje zakotwiczyć się w Zawierciu, ale nikt go nie chce , bo każdy wie co to “fachowiec”. Czep się Mazanek tramwaja w Częstochowie. może tam ci się uda.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.